Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rosszat tenne a férfiaknak ha túl jók a társkeresésben/csajozásban?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azt mondta aki egyáltalán nme jelent gondott a csajozás hogy teljesen kiégve érzi magát.


Megkapott kb bármilyen nőt azonnal, és mondta hogy régen teljesen kész volt az ilyen gondolatoktól mint minden más férfi hogy uuuh milyen lehet ezt a nőt megdugni, ezt meg azt csinálnám vele, most meg hogy kb egy csomó nővel megcsinálhatta, azt mondja hogy nem nagy szám az egész, már nem is nagyon fantáziál nőkről meg szexelni sem akar stb....


2017. szept. 26. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha beülsz kulázni, az elején még érzed a szagot, majd az agyad kirakja a "jóvan, érzem, hagyámá'" táblát és ignorálja az ingert, mert állandó. Nincs ez másként más ingerrel sem.
2017. szept. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Eljutott egy szintre, egy jó kapcsolatnak vannak annál nagyobb mélységei, mint hogy megdugjam a nőt. De lehet akár az együttélés célja egy közös projekt is, tipikusan a gyerek.
2017. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nőként írom, az egyéjszakás kalandokra tényleg rá lehet ám unni néhány után. Legalábbis velem is az volt, hogy bármilyen pasit megkaphattam szexre, de ráuntam, többre, mélyebbre vágytam, olyanra, ahol valakinek én jelentem a legtöbbet és ő is nekem. Ennyi, gondolom benne is átértékelődtek a dolgok.

21L

2017. szept. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit én látok az élet minden területén, így a kapcsolatokban is. Amit az ember lazán, erőbedobás nélkül megkap, annak nem lesz értéke. Vagy is, aki sok nőt lazán megkap, annak a szemében, soha nem lesz egy nő sem érték. A nők is így vannak.
2017. szept. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

langyi.

nem ismerem ezt a fajta kiégést.

sztem sokkal inkább arra gondol, hogy már kevés neki a testiság, és érzelmekre vágyik.

2017. szept. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ő nem a társkeresésben jó, hanem a csajozásban, abban is a könnyű préda, egyéjszaka verzióban.

Igen, az rossz lehet, van ilyen ismerősöm, ezt tudja, ezt alkalmazza, ha már valami komolyabb kapcsolatnak néz ki, menekül és megy a könnyű prédákra, azokra akik csak egy testet akarnak, egy farkat, de abban profi.

Ő szokott a legjobban nyavalyogni, hogy nincsenek normális lányok, de nem is őket keresi.

2017. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!