Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vagytok itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagytok itt olyan férfiak, akik azt érzik, hogy nem jók szinte semmiben, nincs tehetségük szinte semmihez sem, a munkájukban sem túl jók, a csajozásban meg csapnivalóak, se nem túl jóképűek?

Figyelt kérdés
Valahogy nekem semmi sem megy. Bármibe kezdek bele, vagy langyos víz, vagy bukfenc, Átlagos arc, átlagos munkahely, átlagos képességek ahhoz, előrelépés kizárt, mert más munkahelyen megbuknék (rúgtak már ki, mert kissé magamnak való való vagyok és lusta), a csajozásban meg ez érződik és ott is esélytelen vagyok. em vagyok magabiztos. Mondom ezt úgy, hogy volt már 4 barátnőm rövidebb ideig. Bármibe kezdek bele, semmi. Pl még egy buta online focis játékba is csak vereséget szenvedek, pedig 1 éve nyomom (soccer stars). 1 éve táncolok, de kb mindenki rajtam röhög ott, annyira balfék vagyok benne. Elmegyek horgászni, amit sok éve űzök, de halat alig fogok. Elkezdek megszerelni egy fűkaszát, vagy egy orsót, rosszabb lesz, mint volt (néha). Rémes. Elkezdek főzni, alig lehet megenni. 30 F. Elmentem annó vezetni, 3 adjára lett meg nagy keservvel (mondjuk már megfelelően megy). Elmentem egyetemre, 6 év lett az ötből. Elmentem nyelvvizsgázni és 4-edjére lett meg nagy keservvel. Vannak mások is, akik ennyire szerencsétlenek?
2017. júl. 22. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább gondolkozz el rajta hogy ennek az egésznek mi az oka. Veled van a baj, de esetleg tenned kéne ellene. Jobban kéne pozitív irányba gondolkodnod, a hozzá állásodon és a lelkesedéseden kellene változtatnod, és persze semmit ne kapkodj el, szépen nyugodtan. És javaslom youtube-on nézd meg a titok címü filmet, hidd el jót fog tenni, csak figyelmesen nézd végig és ne csak unottan.
2017. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért elértél dolgokat, szóval valószínűleg nem katasztrofálisak a képességeid. Valószínűleg van olyan dolog, amiben jó vagy, csak még nem találtad meg.
2017. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha társkeresésnél ezt állítod magadról akkor nem keksz el. Aki becsajozik az vetít, mire kiderül az időmúlás megmenti a kapcsolatot. Politika üzlet csajozás... egyik sem a tisztességes fiúk terepe
2017. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van egy 3 milliós Y-s Astrám, 6 és fél éves. Otthon lakva, letörlesztettem azt. Most viszi a nagy pénzt az albérlet.Van 150 ezer ft-os tvm, meg szintén ugyanannyiért laptopom, ezek fél évesek. Tehát ülni tudok a pénzem és puritán módjára élni. De semmi más. 2 éve nincs párom sem.
2017. júl. 22. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Van két hobbim, amiket szeretek, de nagyon béna vagyok mindkettőben. Játékokban dettó legutolsó vagyok mindig, kivéve a single player kampányokat, amikben cserébe folyton elakadok. Van egy piacképtelen diplomám, aminek hála két hét múlva kezdek egy gyárban 3 műszakban, ahova amúgy nyolc általánossal is mehettem volna. Nekem 3 év tanulásból lett 4 különben. Egy időben szerelgettem a biciklimet, és minden alkalommal, ahogy hozzányúltam, egy ideig jobb lett, aztán kétszer olyan rosszra sikerült, mint amilyen volt. Most csinálom a jogsit; 42 óra után még mindig előfordul, hogy belefékez az oktató, mielőtt parkolásnál 3 autót zúznék le 2 másodperc alatt. Társkeresőn 18-ból 0 válasz, élőben 5 nőből 4-nél friendzone, 1 meg egyik pillanatról a másikra lelépett. I feel you, bro.


Ja és ha már főzés: múltkor épp Smack levest csináltam, amikor majdnem felgyújtottam a konyhát. :D

2017. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és semmi szociális képességem nincs. Ez alapból nem zavarna, mivel barátokra nincs szükségem, párt meg ugyanilyet szeretnék. Csakhogy ahogy észrevettem, az introvertált, szociálisan tanácstalan lányok is inkább keresnek maguk mellé egy olyan férfit, aki a szöges ellentétük, minthogy hasonlót a hasonlóval elven gondolkodjanak. Bár kíváncsi vagyok, hogy egy ilyen kapcsolatban szexen kívül mi van. Már ha az is van egyáltalán.
2017. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hú utolsó, akkor sorstárs vagy, te sem vagy semmi. Az viszont tényleg igaz, hogy a befelé forduló lányok is olyan férfit akarnak, aki húzóerő, jó szociális képességei vannak, sok barátja van, vonzó is valamennyire. Ezt én is tapasztaltam. Amelyik meg nem olyan, azt az egyetlen barátnője is meggyőzi, hogy neki igen is jobb pasi jár, mint te vagy n vagyok. Nagyon rossz ez így.
2017. júl. 22. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Srácok, tök átlagosak vagytok! Nehogy azt higyjétek már hogy mindenki egy agytröszt, meg jelessel végzi az egyetemet. Jajj.... Nézzetek már szét egy kicsit a világban. Tudod mit kérdező? Sokan neki sem állnának dolgokat megjavítani. Te legalább belefogsz! Majd ha századszorra javítasz valamit, mint ahogy egy szakember is, akkor majd neked is olyan jól fog sikerülni mint neki.

Autóvezetésből b-kategóriánál nekem mondjuk nem volt gondom, viszont mikor leraktam a c-t na ott bénáztam nagyon. Mai napig azt mondom elvezetek egy személykocsit, de el nem tudom képzelni magam hivatásos sofőrnek mert abszolut nem menne a vezetés a nagyobb vasakkal. Nem szégyen ez, nem megy és kész, elfogadom.

Van amire születni kell, van amihez bizonyos érzékek kellenek. Van akiben megvannak ezek, van akiben nincsenek.

Majd megtalálod amiben jó vagy.

Attól meg mert épp nincsen párod ne írd már le magad.

Nekem 1 párom volt eddig és már 34 vagyok. Látod ebben is jobb vagy mint én. Sőtt én odamenni sem merek senkihez ismerkedés végett, szóval......

A lényeg hogy találd meg az életben azt ami éltet, ami boldogsággal tölt el. Jó jó tudom most azt mondod szar egyedül. Persze hogy az, de attól nem lesz jobb ha lenézed magad, meg folyton azt gondolod ha lenne valakid jobb lenne....

2017. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!