Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, vannak köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, vannak köztetek nagyon romantikus alkatok? Hogy látjátok, mennyire jön be ez a természet a nőknek?

Figyelt kérdés
Mennyire vevők az ilyen férfiakra a nők, mik a tapasztalataitok?

2017. szept. 26. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak szeretet számít, szóval tanult lelkeknek bejön.
2017. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Az voltam (és ez tetszett is a barátnőimnek az elmondásuk szerint), de aztán lapátra tettek ahol még azt is szóvá tették, hogy túlságosan figyelmes voltam... 30F
2017. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Milyen az a romantikus alkat ??
2017. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1, Ilyen vagyok;

2, Az elvarázsoltaknak (az ezomukiknak, az "éljünk pozitív szemléletűen", a "nekem az is elég, ha szép az idő", stb.) gondolkodásúaknak bejön. Az átlagos gondolkodásúaknak vagy bejön, vagy nem. A dominánsabb egyéneknél ezzel a stílussal labdába sem lehet rúgni.

2017. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!