Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak könnyebben le tudják adni az igényeket mert a nők sokkal jobban el tudnak lenni egyedül?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én csak azt tudom, hogy ahogy múlnak az évek egyre több nő tetszik (külsőre).
2017. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy úgy. Nyilván nem mindenkire igaz, de nagy átlagban az egyedülálló férfiak kivannak a puncihiánytól, tehát egy idő után kb. bárki jó nekik, aki ellenkező nemű, mig a nőknek kb. tökmindegy, hogy van-e mellettük faszi, tehát, nincsenek akárkire rászorulva, aki próbálkozik.
2017. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudnak a nők jobban ellenni egyedül.

De nekik elég egy csettintés, és mind a tíz újjukra akad férfi...bármire....

2017. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen így van. Van két közeli barátim is, akik szerintem zeljesen értelmes nornális emberek, de a feleségük/barátnőjük meg szellemi katasztrófa, csodálom, hogy el tudja egyáltalán viselni. Én pedig, hogy nem adom le a szintet. Nincs is senkim. Tudom, hogy vannak, akiket felszedhetnék félálomban is, de én értelmes nőt akarok magam mellé. Ha ez nem sikerül, akkor meg így jártam.
2017. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
A nők nem kapcsolatfüggők . A Palik meg megvannak halva, ha egy napja nem jutnak puncikához. Nem az én bajom, az ilyeneket én csak szimplán kinevetem .
2017. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. És ez a vélemény mindkét nemre igaz...a nők sem vannak el könnyebben egyedül, és közöttük is kb. annyi kapcsolatfüggő.

Én biztosan nem afom lejjebb az igényeimet.

2017. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

#3


Ja, főleg, ha a kedves randipartner sz..rik eljönni a randira.Szóval tényleg könnyű a nőknek is..

2017. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem ez meg emberfüggő dolog.Vannak maguknak való emberek.Férfiak és nők között is.

Én pl 3 éve vagyok egyedül és tök jól megvagyok így is.

Ismerek személyesen olyan lányt itt a környéken,aki kapcsolatból kapcsolatba menekül,mert ha egyedül van,akkor hisztizik állandóan.Ha néha összefutunk valahol nekem is panaszkodik olyankor,ha éppen nincsen senkije.Ha éppen van valakije,akkor meg játssza a boldog hölgyet.

2017. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Le tudják adni az igényeiket, mert nekik nem annyira számít az hogy milyen a nő, csak egy lyuk kell nekik, meg egy átlagosabb külső is megteszi.

Csak azok adják le az igényeiket akik szórakozni akarnak kicsit, vágynak valakire mert rég volt nőjük.


Szerintem a nők nehezebben vannak el egyedül, sokkal jobban szükségük van arra hogy szeressék őket, szükségük van önbizalom növelésre, stb. Csak persze, szeretik eljátszani hogy nekik nincs szükségük a pasikra, ők egyedül is tökéletesen elvannak, erősek, függetlenek.

2017. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem attól függ, hogy valaki nő vagy férfi. Az igénytelen leljebb adja, csak hogy legyen valakije. Aki meg nem hajlandó erre, az nem éri be egy akármilyen jöttmenttel, akkor sem, ha emiatt évekre szingli marad.


Nőknél és férfiaknál is vannak kapcsolatfüggők, és olyanok is akik nem esnek kétségbe azért mert x időre egyedül maradtak.

2017. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!