Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy jóképű, okos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy jóképű, okos, normális és sikeres/gazdag 30-as férfi miért elégszik meg ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Sosem értettem ha valaki egyszer tényleg olyan helyzetbe van, hogy párkapcsolatra is megkaphatná a legjobb nőket (értelmileg és érzelmileg nem csak külsőre) akkor miért "tart" fiatal nyilvánvalóan buta sekélyes modell nőcskéket? Nem hiszem, hogy olyan jó beszélgető partnerek lennének és azért. Amikor a hapsi teljesen normálisnak és okosnak tűnik, hogy lehet elég neki ez?

Tényleg nagyon jól kinéző és sikeres férfiről beszélek nem helyi menő csávókról. De szerintem ez nem is egyedi jelenség szerintetek ez miért van? A normális nők nem kellenek?


2017. szept. 26. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem komoly kapcsolatot akar, csak dugni. Arra meg egy ilyen agyatlan cunci a legalkalmasabb.
2017. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
kamu
2017. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom epp eleg komoly es ertelmes beszelgetest folytat napkozben uzelttarsakkal, kollegakkal stb, talan boven eleg neki, ha a randipartnere szorakoztatja egyszerubb temakkal, elszexelgetnek es ennyi.
2017. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Státuszszimbólum.

Majd ha le akarja kötni magát olyant keres, addig meg pont jó az egyfunkciós cicababa.

Ha beszélgetni akar, akkor meg beszélget más lányokkal.

2017. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Majd kimiskárolja a lànnyal egykoru szingli fiù a manust
2017. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Valamit látott benne, ami véleményem szerint nem a te dolgod. Velem is előfordult néha, hogy értetlenül álltam bizonyos párok előtt, hogy ezt mégis miért, és hogyan, de úgy gondolom, mindenki úgy éli (vagy cseszi el) az életét, ahogy akarja, olyan szempontok mentén választ párt, amilyen szempontok szerint akar, és annyit vár el, amennyit akar.


Félre ne érts, nekem is kulcsfontosságú egy kapcsolatban a beszélgetés, és az, hogy a másik intelligens, okos ember legyen, vagy legalábbis igyekezzen. De nem tudhatod, náluk ez hogy működik, mennyire szempont, ahogy azt sem, hogy meddig fog tartani. Volt, ami nálam is marha jól hangzott 4 hónapig, aztán utána kezdtek kijönni a bakik. Történhetnek nagyon otromba párválasztások anélkül is, hogy bármilyen érdek (anyagi, úgy értem) közbeszólna, ha az illető nem rendelkezik kellő önismerettel és/vagy tapasztalattal. Viszont az sem kizárt, hogy neki valóban nem szempont ez, vagy megvan nélküle. Nem mindenki várja el azt, amire ő maga is képes, szerintem az ideál és az énideál nem mindig vág egybe. (Én próbálom magamhoz mérni, de sokan nem, van, aki jóval többet vár el, van, aki jóval kevesebbet, vagy más szempontokat tart fontosnak magában, és mást másban.)


Engedd el, és foglalkozz azzal, aki nem ilyen. Úgysem tudod megváltoztatni az embereket, és más emberek sem viselkednek mindig számodra/számunkra logikusan.:) Neked az a dolgod, hogy te jól válassz párt, hogy más mit tesz és mit nem... Magánélet -magánügy. Csak akkor "kell" beleszólni, ha közeli barátod, és látványosan tönkreteszi a kapcsolat. Akkor is csak finoman, én legalábbis csak akkor tettem ilyesmit, amúgy meg nem pörgök más életén. Fölösleges energia. Majd tanul a maga hibájából, a maga belátása szerint. Vagy jó neki így, és ennyi.

2017. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert szar az agyban.
2017. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert elég az neki. Komolyan mit beszélgessenek ? Elvan, szép a nő meg lehet pakolni előről hátulról azt ennyi. Miért kellene több ?
2017. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Hihetetlen, hogyha eltérő igényei vannak valakinek hozzád képes, akkor azt nem vagy képes elfogadni, megérteni.


Meg akkor már egy nő se ne "plázacica műnő", se ne az általad hangoztatott "jó beszélgetőpartner" legyen, hanem anyának, feleségnek való nő.


Miért nem vagytok empatikusok és tudjátok mások helyébe képzelni magatokat? Nem mindenkinek ugyanazok a vágyai az életben, a világon, mint nektek. És ha valakinek tőletek eltérő, az nem azt jelenti hogy ő alávalóbb, mint te.

2017. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert úgy van vele ,hogy a nő nem beszélgetésre való ,arra ott vannak a haverjai munkatársai stb. Ha hazaér akkor csak meg akar tömködni egy jó testű libát és ennyi bőven elég nem csak neki ,hanem sokaknak. No meg nem mellékesen lehet vele villogni, ha sokan megfordulnak a nője után nyálcsorgatva az növeli az egóját és a presztizsét .
2017. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!