Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek van pasija, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek van pasija, van esély rá, hogy egy másik, számára jobb pasihoz "pártol"?

Figyelt kérdés
Ha a jelenlegi pasijába nem szerelmes, vagy csak a másik sokkal jobban tetszik neki. Egyáltalán adna esélyt a másiknak? Hisz végülis csak úgy tetszhetne neki jobban, ha már jobban ismerné, beszélgettek volna egy ideig (vagy nagyon gyorsan megtetszett volna neki), de ahhoz esélyt kellene adnia neki vagy már eleve jobban kellene ismernie. Tehát miét adna esélyt, ha még nem tetszik neki jobban.

2017. szept. 28. 15:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha szereti, nem fogja otthagyni. Ha nem szereti, akkor van esélyed. De annak is, hogy majd téged is otthagy olyanért aki mégjobban tetszik neki. De ezzel ugye semmi probléma, ha csak dugópajtit keresel, nem párkapcsolatot. Ha rendes kapcsolatra vágysz, nem érdemes kapcsolatban lévő személlyel próbálkozni, hisz ha otthagyja érted , téged is otthagy majd másért.
2017. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Igen. Én így jöttem össze a párommal.

Rossz kapcsolatban voltam, de nem léptem ki, amíg tartott a szerelem. Aztán megismertem a páromat, lassan barátok lettünk, és rájöttem, hogy belé vagyok szerelmes, vele szeretnék lenni.

Eközben ő is közölte velem, hogy szerelmes belém. Szóval szakítottam az addigi párommal, elmondtam, hogy beleszerettem valaki másba. Ezután pedig egy pár lettünk a szerelmemmel. Nagyon megértő volt, és teljesen tisztességesen intéztük.

Azóta is együtt vagyunk, gyermekünk van.


Nekem nem jelentett az előző biztonságot. Nem gondoltam kockázatnak feladni a biztos rosszat a bizonytalan jóért. De nem is érdekelt, nem tudtam úgy kapcsolatban maradni, hogy mást szerettem már.

2017. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Huha.. Érdekes világ az, ahol attól számítok igazságosnak, hogy a lárom mellett egyéb férfiakkal is ismerkedem.
2017. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
*párom
2017. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Úgy igazságosabb, ha azzal is ismerkedsz minimum, aki sokkal jobban illik hozzád, mint a párod, akivel csak úgy elvagy, és nem koptatod le. Vagy mondjuk azzal, akivel szerelmesek lennétek, míg a mostani pároddal nem vagy az. Nekem volt ilyen, hogy szerelmes voltam, és egyáltalán nem akart beszélni velem. Pedig ez ritka dolog. Vagy mondjuk mi legalább sajnálnánk az ilyen nőket, és barátok lennénk velük. Bennetek ilyen nincs.
2017. szept. 28. 19:29
 16/22 anonim ***** válasza:
#11: Ez a "majd téged is elhagy egy még jobbért" olyan dolog, ami vagy igaz, vagy nem. Nyilván mindenkinél van szebb, jobb, de kár úgy hozzáállni az egészhez, hogy aki elhagyja a párját valaki másért, az törvényszerűen elhagyja ezt az utóbbit is (ne adj' Isten, váltogatni fogja a partnereit). Lehet, hogy az újabb jelentkezőben megtalálja mindazt, amit az előzőben csak részben talált meg, vagy az is lehet, hogy pl. míg a párjával x 100 km-re éltek egymástól, a másik ott van a közvetlen közelében, és hiába szerette a párját, nem működött a havi 1-2 találkozgatás. Szóval szerintem leegyszerűsítő általánosítás azt mondani, hogy aki pl. EGYSZER otthagy valakit egy másikért, az TÖBBSZÖR is meg fogja ezt tenni. Az elvi lehetőséget persze nem tagadom, de nem hinném, hogy törvényszerű lenne az, hogy valaki folyamatosan lecserélgeti a párját, csak mert egy alkalommal megtette.
2017. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16 egyetértek. És itt arról van szó, hogy az egyik nagyon jó neki, a másik csak kicsit, utóbbit sokra lecserélhetné, előbbinél sokkal nehezebb jobbat találni, ha egyáltalán lehetséges.
2017. szept. 28. 20:09
 18/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj már, de csak azért, mert te szerelmes vagy belém, nekem kötelező veled ismerkednem? Még akkor se, ha nincs párom. Ha meg van, az a minimum, hogy először vele foglalkozom, majd csak utána magammal, és legvégül foglalkozhatok egy harmadik emberrel.
2017. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
16. Neked is van egy véleményed meg nekem is. Nem kell egyetértenünk. Szerintem alapból gyökér, ostoba, buta dolog olyannal együtt lenni akivel csak részben jó, akit nem szeret igazàn az ember. Próbàlkozni lehet de ha màr làtom hogy nem működik akkor szakítok. Ès nem megvàrom, hogy jöjjön màsvalaki. Igaz én sosem voltam kapcsolatfüggő, talàn ez az oka. No meg korrekt vagyok a partnereimmel.
2017. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Nyilván mindenkinél van szebb, jobb"


Tévedés. Ha igazán szereted a párodat, akkor nincs, mert őt tartod a legszebbnek/leghelyesebbnek, és eszedbe sem jut másra nézni úgy mint férfira/nőre, és szerelmes sem leszel másba.

2017. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!