Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan élitek az életeteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élitek az életeteket, hogy boldogok és motiváltak tudjatok lenni egyedül is?

Figyelt kérdés

Mindig azt a tanácsot kapom ami már a könyökömön jön ki kb., hogy egyedül is jól kell tudni magadat érezni. Meg két egészből lesz egy egész. Ne legyél társfüggő.

De nekem pl. sok év egyedüllét után van valaki, aki egycsapásra helyretett bennem mindent. Előtte meg kb 10 évig pótcselekvésként állandóan mindenféle lelki feltöltő programot szerveztem, meg sporttal a felesleges energiáimat igyekeztem levezetni. Mint egy űzött vad..

Most meg nincs bennem kérdés, kétely, csak jól érzem magam..A kuszaságból , zavarból minden olyan egyszerű lett:)megnyugodtam már csak a hangjától is

Ezt az állapotot hogy lehet elérni egyedül?

Hogy ne csak a szerencsén múljon az élet és az ember tudja ezt irányítani, ha éppen nincs mellette senki..

32 N


2017. szept. 28. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdekel mások véleménye. Magamnak akarok megfelelni, és nem másoknak. Jól érzem magam a bőrömben. Jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.
2017. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszabb ***** válasza:
100%

A kapcsolatfüggők sosem fognak tudni egyedül boldogulni, egyedül meggebednek, mindig kell valaki melléjük, aki úgymond "terelgeti" és "kiegészíti" őket. Számomra a kapcsolatfüggő emberek élhetetlenek, mert valakinek mindig fognia kell a kezüket, hogy elérjenek valami értékelhetőt.


Öt éve vagyok egyedülálló és még legalább ennyi ideig nem szándékozok párkapcsolatba kerülni senkivel. Az utolsó kapcsolatom óta úgy rendeztem be a környezetemet, hogy abba mindennapos rendszerességgel ne férhessen bele senki. Hogy hogyan tudok boldog lenni? Elképesztően sok lehetőséggel. Például most hétvégén idén másodjára ismét kiruccanunk néhány barátommal és körbekerékpározzuk a Fertő tavat csakúgy spontán elhatározásból. Aztán október elejétől meg megyünk szakmai képzésre.


Mint egy űzött vad? Miről beszélsz? Ezeket a nagyszerű, ötletes programokat életre szóló élményként lehet megélni és nem kényszerből tesszük egyedülállóként. Amikor párkapcsolatom lett sem éreztem ilyet, hogy amit előtte elértem, azt kényszerből, önmegfelelési célzattal kellett tegyem. Szóval nem értelek.

2017. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy sport űzése, ill. egyéb szabadidős tevékenység, ami örömet okoz és segít az önkifejezésben, nem pótcselekvés. Azért teszem, mert leköt, és akkor is fogom tenni, ha éppenséggel belép valaki az életembe, mert én azzal együtt vagyok, aki, nem csupán egy átmeneti időszakot hivatott betölteni. Egyszerűen igény, hogy a munkán kívül is legyenek elfoglaltságaim. Én így vagyok egyedül kiegyensúlyozottan, persze hiányzik olykor a társ, de nem sírom vizesre a párnám, ha még jóideig várnom kell.

Ha igazán szeretsz sportolni, táncolni, zenélni stb. akkor ezt nem "űzött vadként" fogod tenni.

2017. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy szar utálom hogy nincs mellettem akit akarok de én tudom hogy mindennek ára van egy kapcsolatban saját magadat adod de gyerkőcként inkàbb arra mentem hogy megszerezzem magam majd lesz 24f vagyok számomra egy kapcsolat túl fagyos vagy túl perzselő volt
2017. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
megmutatom neked.
2017. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet soha nem mondtam, és utálni fogom magam érte, ez borítékolható, de egyetértek A legrosszabbal.
2017. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 MolotovPunk ***** válasza:

Én 3 éve vagyok egyedül,de egyáltalán nem zavar ez.Sokszor még jól is érzem magam így.Persze azért néha hiányzik mellém ismét egy igazi nő.Régebben volt több kapcsolatom is.Legutóbbi élettársam (nő) nagyon makacs és önző volt.Többek között részben ő hibája miatt mentünk szét.

Elhagyott egy idő után.Akkor azért egy darabig ki voltam kicsit készülve pár hónapig.(Megjegyzem,ha nem ő tette volna meg ezt a lépést,akkor előbb utóbb én léptem volna le a kapcsolatból.)Untam már a sok értelmetlen veszekedést.

Jelenleg én is úgy rendezkedtem be,hogy egyelőre nem is nagyon akarok nőt magam mellé.Persze az előfordulhat,hogy a (sors hoz valakit mellém) esetleg kölcsönös szerelem kialakulhat egy lánnyal később,de akkor maximum ismételten változtatnék a hozzá állásomon pozitívan.A lényeg annyi,hogy én egyedül is megvagyok,kicsit magamnak való is vagyok.Ennek is van jó oldala.Oda megyek és akkor,amikor csak akarok.Nem szól be nekem senki,ha meló után megiszok 1-2 sört a haverommal,vagy hogy néha elmegyek egy kemény Rock koncertre tombolni. :)

30/F



30/F

2017. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
A legnagyobb motivációt nekem az adja aki szeret, ha felszínes emberek között kell robotmod közlekedni, csak azért hogy forogjon a mókuskerék, akkor köszönöm inkább nem élek. Szeretetet, adni és kapni, de sokféleképpen lehet szeretni, és a társadnak is más szeretetet adsz és tőle mást kapsz. Az a hiány, amit társ nélkül töltesz, kitölthetetlen. Nincs is értelme a dolgoknak, persze csinálod, mert magadért csinálod, de szeretetet nem kapsz a karriertől vagy a sporttól vagy bármely cselekvéstől.
2017. szept. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én ugyanolyan vagyok, mint te. Amíg nincs nőm teljesen roncsként érzem magam. Miután van rendesen tudom csinálni a dolgom.

Nem tudok ezzel mit csinálni.

A probléma, hogy sosincs nőm. 22f

2017. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

látom egy bnémat, aki szenved a 2 gyerekével, közülük egyik beteg, meg a férjével, aki nem segít otthon semmit.

plusz kínozza a szexszel, amire a bnémnak már se ideje, se energiája.

bele van fásulva az életébe.


én szingli vok, de jó így.


nem kell senkihez alkalmazkodni, nem kell megfelelni itthon senkinek, nem kell főzzek, mossak, vasaljak egy hülyére, aki cselédnek nézne, és nem kell szexelnem, amikor nem akarnék.


szabadság!

2017. szept. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!