Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sokáig nem találnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokáig nem találnátok a párotokat, akkor lejjebb adnátok, keresnétek számotokra csúnyább nőt/férfit vagy inkább egyedül maradnátok és inkább keresnétek tovább?

Figyelt kérdés
Esetleg évekig nem találtok olyas valakit, aki tetszene nektek.
2017. okt. 1. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Egyszer megtettem, de tobbet nem. Azota is csak azt hallgatom, hogy johettem ossze egy ilyen pasival, aki nem csak kivul, de belul is talan a legrondabb ember volt, akivel valaha is talalkoztam.

Inkabb maradok egyedul.

2017. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem adnam lejjebb, de a kinezet olyan 25%-ban szamit, persze normal keretek kozott.

Belso tulajdonsagokat, egyeb elvarasokat vegkepp nem adnek lejjebb.

2017. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%

Olyankor lejjebbadom az igenyeket,mert szexfuggo es kapcsolatfuggo vagyok.

N

2017. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Nincs hova leadnom már.Abból hogy legyen őszinte,megértő,kedves,hűséges stb hol adjak le?Külsőre is csak 3 dolog van amit elvárok és az sem extra.
2017. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem igényeim mindig is a belsőre nézve voltak, azokat viszont sosek fogom lejjebb adni
2017. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
nem leadni kell az igényekből hanem elképzelni milyen párt akarsz
2017. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudom, hogyan lehet "leadni az igényekből" aki tetszik, az tetszik, olyannal nem.jövök össze, akihez nem vonzódok.
2017. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát én például lassan szarok bele az egészbe, mert, ad egy itt ausztriában elég nehéz magyar nőkkel ismerkedni( értsd nem igazán vannak), ad kettő ha van is nem illenénk össze olyan viselkedésbeli/életvitelbeli különbségek vannak, ad három ha lejjebb adom akkor nem fog működni a dolog hosszútávon.

Nem tudom talán túl sokat várok a mai nőktől...

2017. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Ja. Mondjuk én először belenézek a tükörbe, végiggondolom, hogy milyen ember vagyok, utána lövöm be az igényeimet. (Ez nagyon sok embernél kimaradó lépés...) Vágyhatok Brad Pittre Mészáros Lőrinc-i vagyongyarapodással, de semmilyen téren nem reális. Továbbá áltathatom magam, hogy mennyire frankó egyedül, de én nem érzem jól magam szingliként... És egyébként a három "megalkuvós" párkapcsolatomban megtaláltam az aktuális boldogságom. Szerintem az igények lejjebb adása nem egyenlő a boldogtalansággal.


Szóval igen, ilyen esetben lejjebb adnék az igényekből, és találok örömöt abban, amiben lehet.

2017. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Engem nem érdekel, hogy mi a mostani ideál, ha tükörbe nézek csak magamat látom nem hasonlítom magam össze senkivel. Szerintem pont az a gond, hogy sokan úgy akarnak kinézni, mint a filmsztárok és emiatt az önbecsülésük a béka segge alatt van.
2017. okt. 1. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!