Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Hol van az a határ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hol van az a határ, ameddig egy izmos nő még nőies/vonzó számotokra?

Figyelt kérdés
Soo számomra jó nőnek tartott nőre mondták már szinte egyöntetűen, hogy gusztustalanul izmos. Nem mondom, hogy mások véleménye alapján akarok edzeni és diétázni, de azért is kezdtem el anno, mert úgy gondoltam, hogy szexi az ilyesmi. Kicsit meglepődtem, mikor lehurrogták az illetőt, akinek az alakja úgymond nekem az elérendő cél lenne... Pl. sokan már a kockás hason is ki vannak borulva, és furcsa ez úgy, hogy nekem is látszik, és kifejezetten szexinek tartottam/tartom:D Kíváncsi vagyok, mennyire élek tévhitben ezzel kapcsolatban (:
2017. okt. 3. 12:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
Képet!
2017. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%

Egy nő legyen kellemesen lágy, kis plusszal, pici pocak, formás kerek popsi de ne legyen kőkemény.

Szóval ha sötétben ágya bujok vele ne úgy érezzem hogy egy férfit tolok. :D

2017. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Kép nélkül ez olyan reménytelennek tűnik, mint sekrestyében valódi szex hangokat hallani kizárólagos fitymacsattogás helyett.
2017. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
En egyaltalan nem szeretem az izmos noket. Pl a kockas has szamomra egyaltalan nem vonzo, sot egy kis pocak sokkal jobban tetszik.
2017. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom képekkel, talán úgy egyszerűbb lesz.


Ők bejönnek külsőre:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ő is még bejön, de már közelít a határhoz:


[link]


Ő viszont nekem már sok, nem tartom nőiesnek:


[link]


36\F

2017. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már teljesen szálkás, beton kemény seggel, szálkás kocka hassal és azt gondoltam ez életem formája.


Sajnos híztam némi pluszt erre, tehát az alakom még azért megvan, csak már mindenhol ki van tömve némi töltő anyaggal. :D viccen kívül a pufibb verziómért sokkal jobban oda vannak, pedig...


Összesítve szerintem kevés az a férfi, aki az izmos szálkás, nőket tényleg vonzónak tartja, a formákat szeretik, de nem durván kidolgozva. Ez nekem is furcsa volt, de tényleg így van.

2017. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%

Nagyrészt felesleges ezen aggódni, mert akárhogy is nézel ki, valószínűleg úgyis olyan fog kezdeményezni, akinek az bejön. Lehetsz olyan izmos, amilyen csak akarsz, biztos lesz, akinek tetszeni fogsz.


Nekem speciel bejönnek az izmos nők, látványra legalábbis, sajnos még nem volt ilyenhez szerencsém élőben. Szerintem egy átlagnő nem tud olyan izmos lenni, hogy az zavarjon.


26/F

2017. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

privát éradatra felkészültél? :D

am sztem lehet vonzó amennyiben azért a női jellegek is megvannak még.

2017. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

ez annyira relatív, egy pasinak az a nőies ha a nőnek egy csomó felesleges kilója van, valakinek meg az, ha halál vékony szálka.

Én bevallom, nekem nagyon vonzóak az izmos lányok és úgy vettem észre az edzőterembe, hogy aki szintén szeret edzeni, az is az izmos lányokat preferálja, hiszen szépnek tartják a fittséget.


Szóval nekem egy +!

2017. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Számomra a kockahas, erősen kilátszó bordák, férfias nyak és lábak egy nőn ami már nem tetszik, sőt taszít is. Nem tehetek róla, számomra olyan hatást kelt, hogy az illető kemény, szigorú (talán parancsolgatós is) és az ízlésemnek már túl katonás is. Persze sokuk nem ilyen, de az első benyomásom ez és tudom, hogy nem leszünk jóban. (És tényleg nem, én is unszimpatikus vagyok nekik, még haversági szinten is. Így van ez jól. Ui: Én is sportolok)
2017. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!