Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme rámozdulnom? Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme rámozdulnom? Ő (lány) 10es skálán 8,5-9es, én pasiként mondjuk 6,5.

Figyelt kérdés
Edzőteremben ismerkedtünk meg, eddig kétszer futottunk össze ott. Első alkalommal alig beszéltünk, második alkalommal viszont annyit, hogy a mai napig nem hiszem el, hogy ez velem történt meg. Pláne, hogy olyan stílusban, mintha 1000 éve ismernénk egymást. A józan eszem azt mondja, hogy csak haverkodik, ugyanakkor szokatlanul közvetlen volt, ami a többi megközelíthetetlen lányhoz képest baromi szokatlan.
2017. szept. 20. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz be, de készülj fel a "kedves tőled, de van barátom" szövegre azért, ne éld bele magad.
2017. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2017. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

En minden gyurmas ismerosomtol azt hallom, hogy azert is imadnak terembe jarni, mert tudnak haverkodni es senki se nyomul senkire, mert ott nem ez a lenyeg.


Ez nalatok nem igy van?

2017. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Hagyjátok már a francba ezt a hülye pontozgatást, abszolút nem jelentenek a számok semmit. Van, akinek a műnők jelentik a csúcsot, én eddig mindig természetes lányokba zúgtam bele, akiket mások lehet, hogy átlagosaknak tartanának, és azt mondanák, hogy "semmi extra", nekem viszont ők a leggyönyörűbbek. És rám is mondták már átlagosnak tekinthető lányok, hogy nem jövök be nekik, míg volt olyan - szerintem - az átlagnál jobb nő, akinek tetszettem. Ha nem próbálkozol, nem is tudod meg, hogy van-e esélyed. Jó, persze, mindig megvan annak a lehetősége, hogy a csajnak van valakije, vagy egyszerűen csak társaságot akart, és veled el tudott beszélgetni, de ha nem nyitsz felé, akkor lehet, hogy elszalasztasz egy lehetőséget.
2017. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálunk ez úgy van, hogy azok a férfiak-nők, akik termen kívül is ismerték már egymást, azok nyilván közelebbi kapcsolatban vannak, akik viszont teremben ismerkednek meg, azok kb a köszönésnél tovább nem jutnak.Ezért is volt fura nekem ez a szitu. 13 évnyi gyúrás alatt nem történt még ilyen velem.
2017. szept. 20. 22:09
 6/10 A legrosszabb ***** válasza:
Tényleg ne éld bele magad, csak mert beszéltél pár percet egy jó nővel. Ilyenkor sok férfi képes olyan dolgokat is belelátni egy teljesen hétköznapi beszélgetésbe, ami nem is létezik. Szóval te se tedd, ha meg akarod magad kímélni a baromságoktól. Egyébként most komolyan, egyetlen max. félórás dumálásból úgy érzed, hogy megtaláltad életed párját? Egy icipicit naivnak tűnsz. Ennek ellenére legközelebb elhívhatod egy kávéra nyugodtan, vagy valami, de ne tervezd rögtön az esküvőtöket, mert a csaj úgy el fog pucolni, hogy csak úgy porzik majd utána az út.
2017. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, én 3 mp alatt döntöttem el, hogy ő lesz életem szerelme. Ennek már 21 éve :)
2017. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez így elég kevés infó.

ami velem volt hasonló,hogy teremben láttam két elég jó csajt,aztán egyre többször mert elkezdtek rendszeresen járni,az egyik nagyon tetszett.

gyönyörű arc,elképesztő bomba test,fiatal is volt.

nem léptem semmit,csak nézegettem a se-ggüket sunyiba.

aztán fél év múlva jött az egyik strigó haverom a jobbik csajjal,kicsit dumálgattunk,aztán másnap is találkoztunk valami miatt és rákérdeztem hogy a tegnapi bigével mi a helyzet.

és akkor mondta,hogy ő csak lakáson dolgozik így meg úgy.

egy kicsit meglepődtem,de annyira nem,hogy ne akarjam azonnal megkapni és még aznap meg is dugtam.

2017. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem elcseszted, hogy masodik alkalommal, mikor jot beszelgettetk, nem hivtad el teara, kavera. S tok mindegy hany pontos vagy!! Hidd el ha csak a gyikbol indulunk ki, akkor is tobb szaz pelda van, a " kezdetben nem volt az esetem" megis osszejottunk pelda. Csak legyen tokod elhivni, ha ugy erzed jol megy a beszelgetes.
2017. szept. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen van értelme sose tudhatod neki mi jön be lehet te vagy álmai hercege.
2017. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!