Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek közeledni ahhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek közeledni ahhoz a lányhoz aki tetszik nekem és sajnos köszönni sem merek neki. Tudnátok segíteni, hogy ne legyek ilyen bamba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány akivel már beszélgettem és amikor beszélgettünk akkor nem volt elutasító. De sajnos a továbbiakban nem merem keresni a társaságát mert Félek tőle. És egyszerűen nem tudom legyőzni a félelmemet.


Azt szeretném kérdezni,hogy ezt a félelmemet hogyan győzhetném le?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.


2017. okt. 4. 07:13
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén sajnos semmit sem fogodtam meg a tanácsodból. És a gyógyszert sem szedem.
2017. okt. 6. 15:16
 22/35 anonim ***** válasza:

Azt üzeni a programozó, hogy naponta mond magadnak hogy minden helyzetben határozott vagy és egy jó ember.

Ezt ismételd 21 napig, és ő közbe átprogramozz az agyad.

2017. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Átprogramozza az agyad.
2017. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
És neked jó ebbe az önmarcangoló állapotba lenni?
2017. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Hiába ha utána úgy is abbahagyom. Nem tudok a jóra gondolni és csak a rosszat látom magában és ezeket állandóan mondogatom magamban és mára már el is hittem ezeket. Nekem ez sajnos nem megy.
2017. okt. 6. 15:19
 26/35 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem jó ebben az állapotban lenni de mára már egy kicsit beletörődtem.
2017. okt. 6. 15:19
 27/35 anonim ***** válasza:

Ha a pesszimista gondolatokra ennyi energiát pazarolsz, akkor minden ilyen kezdetekor, cseréld ki a gondolat szallagot a lányra. Mert gondolom jó érzés rá gondolni.


Aztán mikor már egyre kevesebbet jutnak eszedbe ezek az önszabotáló pesszimista leb.ás gondolatok, akkor kezd el mondogatni magadnak, hogy jó napod van, vagy jó ember vagy, vagy minden helyzetben határozott vagy.

2017. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Jó érzés a lányra gondolni de már kezdek beletörődni,hogy nem is érdeklem és inkább elengedem. De az biztos,hogy a jövőben nem ismerkedem senkivel sem mert nem nekem való. Inkább meg kímélem magamat az egésztől. Nagyon bamba vagyok a nőkhöz és ez sajnos a jövőben sem fog változni.
2017. okt. 6. 15:27
 29/35 anonim ***** válasza:

Bizonyitott tény, hogy egy negativ gondolat után legalább 4 optimista gondolatra kell gondolnod hogy átprogramozd a gondolkodásod.


És ez az optimista gondolkodás 21 nap ismétlés után, teljesen átirja a pesszimista programot.


Ha a pesszimista gondolatokra van energiád, akkor ne legyél lelkileg lusta, fásult, hanem kezd el ezt a tréninget, amit már írtam neked.


Pl. Odamegyek a lányhoz, és jót beszélgetünk, és összebarátkozunk. És ezt ismételd naponta többször 21 napig.

2017. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek a kifogásaid, kifogást találni mindig könnyű, kezd el ezt amit írtam neked előbb.
2017. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!