Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes egy nőnek kezdeményeznie?

Figyelt kérdés

Lányok, ti mikor tudjátok, hogy rajtatok a sor? Én jelenleg nem bírom eldönteni, hogy a pasi, aki tetszik csak "félénk", vagy egyszerűen nem kellek neki, és azért nem tesz konkrét lépést. Ezt lehet valahonnan tudni?


Köszi előre is! :)


2017. ápr. 30. 14:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
amikor elege van a "szia ismerkedünk" és ehhez hasonló sablon levelekből.. meg a farkukat mutogató vadbarmokból.
2017. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Hát akkor tedd meg te az első lépést...


Értsétek már meg,hogy már nem a 15.században élünk...a nők is kezdeményezhetnek nyugodtan.


Egyébként meg lehet,hogy csak tényleg félénk.De az is lehet,hogy azt hiszi van valakid,vagy esetleg rajtad nem látta a hajlandóságot stb...


Ha akarsz valamait akkor lépj!

Sok sikert.

2017. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Most!
2017. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2017-ben
2017. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy ha a csillogó szemem és ahogy rá nézek, mosolygok, és maga a társaságom nem elég a férfinek ahhoz, hogy maga keressen/kezdeményezzen a fentik után, hogy hagyom akkor a francba.


Mások keresnek/próbálkoznak ennél kevesebb bátorításnál is, ha pont ő nem lépne mégsem felém, mint nő felém, akkor hagyom.


Sajnálom, de konzervatív vagyok ilyen szempontból, és az első lépést nevezhetjük annak, hogy a tudtára adom eleve, hogy szimpatikus a számomra és pozitív gesztusokkal bátorítom. Másrészt számomra a nemi szerepek maradjanak meg, és a férfi legyen férfi,a nő meg legyen nő. Harmadrészt pedig az egyik legfontosabb kitétel hosszú kapcsolat szempontjából egy férfiben a határozottság, férfiasság. Értem ez alatt pl, hogy ne egy havernőjét küldje oda hozzám, ha szeretne valamit, nem tépi le senki a fejét, ellenben a szememben levesz picit a férfiasságából.


Egy férfi igeni legyen tökös. Szarul jönne ki, ha én lennék tökösebb egy kapcsolatban.. Szerelme biztos nem tudnék lenni mondjuk.



Na azt hiszem ezt kiveséztük.:)

26N

2017. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
13%

nem veszi ki jól magát, ha egy nő kimondottan kezdeményez, mondjuk elhívja a másikat valahova, vagy azt mondja, hogy komolyabbra gondolt vele. csináltam többször arra alapozva, amit itt is írtok: miért ne?


azért ne, mert tapasztalataim szerint az lett a véleményük, hogy

- fűvel-fával toszok, komolytalan vagyok,

- innentől mindent lehet, kéretni magát, húzni az időt, játszadozni.


reagálni, kifejezni az érdeklődést jó, ennél több szerintem nem.


abban már nem hiszek, hogy valaki olyan félénk, hogy ne közeledjen hozzám, ha barátságos vagyok vele és rászánom az időt. ha mégis, akkor valószínűleg az élet más területein se találja a helyét. ami szintén nem jó.

2017. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Akármikor kezdeményeztem egy fiúnál / férfinál mindig befurodtem vele.


Szerintem ez függ sokmindentől hol tartotok jelenleg? A fiú h viselkedik veled,és a többi...

2017. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%

Otos es hatos valaszoloval egyetertek. Mar az kezdemenyezes h kuldom a jeleket. Amikor en fogtam magamnak a pasit mindig hianyerzetem volt, vagy a korabban is emlitett idohuzast csinaltak es csak elment az energiam. Aztan erdekes modon talaltam olyan ferfit, akit vegre nem nekem kellett korbeudvarolni.


Otos valaszolo irta h a pasi a havernojet kuldi oda hozza. Hat azt hittem ilyen gaz dolog csak velem tortenik. :D 30 eves ferfi jatszotta el ezt velem.


Konkretan nyomulni rossz otlet, magaddal szursz ki, mert lesz egy nyulbelad. Ha nem veszi a lapot a srac akkor lepj tovabb, talalsz majd egy tokosebb legenyt.

2017. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
88%

Szerintem a félreértettétek a kérdést. A kérdezőnek nincsen elvi dillemája azzal kapcsolatban hogy jó-e ha egy nő kezdeményez ... a kérdés arra irányul hogy hogyan ismerheti fel különbséget a 2 helyzet között amikor a fiú fütyül rá azért nem lép, illetve amikor csak bizonytalan vagy "félénk". Szóval a kérdező amugy hajlandó lenne kezdeményezni csak elakarja kerülni azt a kellemetlen szituációt amikor valaki zárt kapukat dönget.


Kedves kérdező!

Nyilván a fiú reakcióiból tudod megitélni hogy hányadán áltok. Amugy a mondataid megfogalmazása azt sugallják hogy nem maradtak reakció nélkül a fiú részéről az érzéseid ...hiszen ahogy te irtad ugy érzed "rajtad a sor" és a fiú olyan lépést nem tett ,amit te "konkrét"-nak találtál volna ,de valamilyen más gesztust tett.


Elöző kommentelőknek:

Szerintem emberek többségétől csak egy önvédelmi mechanizmus h azt mondják a férfinak kell kezdeményeznie, hisz igy hogy leveszik magukról ezt a terhet és megovják magukat az olyan élményektől amikor a fiú számára részéről viszonzatlanok az érzelmek...

Szerintem nem nem függő az h épp kikezdeményezzen hanem a szitáció határozza meg.

2017. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%

86%-os vagyok

- Igen volt ilyen, hogy a haver nőt küldte oda... :)


Szerintem meg nem értette félre egyikünk sem a kérdést, csak nem szívesen hallottad a választ. A mi válaszunk is válasz a kérdésre. :)


Ráadásul konkrétan tapasztalatot is írtunk 3-an kb, miért nem jó ötlet a nőnek megtenni az első lépést..


De leírom akkor még egyszerűbben a képletet:

Ha a pasinak tényleg bejössz, akkor az a pasi el fog hívni randira. Ha a pasi nem fog elhívni randira, bár te jelzed a számára, hogy amúgy szimpatikus neked, szabad a pálya, mosolyogsz rá és szemezel vele, akkor nincs olyan kérdés, hogy a nőnek mikor kellene meglépnie, hogy elhívja a férfit.

Mert nem kell.

Még egyszer:

Ha tetszel a férfinek, akkor el fog hívni randira. HA ne, hát akkor meg nem.


A nő bátorítsa nyugodtan a férfit, flörtöljön vele, de az első konkrét lépés az legyen a férfié. (Megjegyzem a férfiak is ezt szeretik jobban).

Máskülönben ott vannak a leírt tapasztalatok, hogy a pasiban és a nőben is ott lesz a hiány érzet: a pasiban, hogy nem ő "választott" és "vadászta le" a nőt, ergo nem az ő érdeme, hogy együtt vannak. A nőben meg dettó ennek a hiánya... Nem ugyanaz.


Sajnálom, ha nem tetszik, tökös csaj vagyok, szóval nem azért nem teszek konkrét lépést és hívok el egy férfit ÉN randizni, mert félnék tőle.. Flörtölni pl egész jól tudok talán. :) Egyszerűen aki ennek ellenére nem lép, az kiesik a rostán, és ahogy írta valaki, ha "megszerezném" is kár lenne érte.


Tehát a válaszokban benne volt a konkrét válasz a kérdésre is.

2017. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!