Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha viszonylag rövid idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha viszonylag rövid idő után minden férfi azt mondta, hogy nem érez irántam semmit, akkor az azt jelenti, hogy nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Dehogyis! Az azt jelenti hogy nem a megfelelő emberrel hozott össze a sors.
2017. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ez hogy került szóba rővid idő után? Esetleg te mondtad nekik, hogy már érzel valamit? Nem szabad túl hamar kiteríteni a kártyákat :D
2017. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig kettőn áll a vásár. Nemcsak benned van a hiba, hanem benne is.

A szerelem nem csak úgy jön, azt kihozzák az emberből.

2017. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, velem így szoktak szakítani, maximum másfél hónap után.
2017. okt. 5. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

#1

Szóval, ha a kacsa nem tud úszni az azért van mert nem jó vízbe ment bele.


Kérdező, könnyen lehet az is. Nem ismerünk téged így felesleges teljesen random találgatásba belemenni. Kábé annyi értelme lenne mint bekötött szemmel, ittasan célba lőni légkalapácsolás közben.

2017. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem jellemhiba kérdése. Vannak nagyon egyedi karakterek, akik nehezen találnak maguk mellé hasonló embert. Ilyen vagyok én is.
2017. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megmondom, szerintem mi a baj.

Sokan úgy mennek bele kapcsolatba, mindegy, csak legyen. Azt rájön, hogy mégse megy. Na lehet, pont ezeket fogtad ki...

2017. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nehezen nyílsz meg, nincs kedvük kivárni. Ma már minden nagyon felgyorsult, mindenki rohan valahová (tudnám hová, de mindegy).

Az is lehet (én ezt tapasztaltam) , hogy sokan csak szexre vágynak.

Az is lehet, hogy érdekesnek látszol, aztán meg nem vagy az.

2017. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!