Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet megismerni normálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerni normálisan gondolkodó lányokat/nőket? 22/F

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy léteznek, de ha egy hölgy ír ki hasonló kérdést, elárasztják privát üzenetekkel, inkább csak kíváncsi vagyok, fordítva is működik-e, nem akarom megvonni magamtól a lehetőséget.

2017. okt. 8. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha gondolod, írj privátot, szívesen ismerkedek :)

21L

2017. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Itt biztosan találsz, vannak itt jó fej csajok, talán pont olyanok is akiket te keresel.

Ha mákod van kapsz üzenetet, utána már csak tőletek függ.

2017. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Itt? hát, eh... Szerintem többre mennél valamilyen rendezvényen, sőt még diszkóban is. Az itteni csajokhoz túl sok reményt nem fűznék.
2017. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
A foglalt lányok körében nézelődj, mert az a kevés, aki normális, folyamatosan foglalt. Nem csoda, hiszen sokkal nagyobb a kereslet, mint a kínálat.
2017. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igen is vannak itt normális rendes lányok is .


Egy kérdésemnél írt rám ( nem ebben a témakörben ) el kellett jutnom valahova egy ismeretlen városba és felajánlotta, hogy ha akarom elkísér. Nagyon kedves és segítőkész volt, még úgy is, hogy nem is ismert.

A szimpátia is kölcsönös volt, nekem viszont akkor párom volt, így nem lett semmi több az egészből.

2017. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
OSZK-ban:) Számodra mit jelent a normális gondolkodás?
2017. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem kizárólag az olvasottságtól függ az biztos. Az OSZK meg annál messzebb van, mint hogy pusztán ezért járkáljak oda, de köszi a tippet :)

Egyébként első körben azt jelenti számomra, hogy az illetőnek (nemtől függetlenül) az általános alapműveltségen és egy elvárt minimális intellektuson túlmenően legyenek önálló gondolatai, legyen véleménye a világ dolgairól, lehessen vele beszélgetni a kötelező jellegű "de szép idő van ma" kategóriájú egysorosokon túl is.

2017. okt. 8. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeretsz olvasni, javaslom a moly.hu-t. Szerveznek tematikus találkozókat, van egy rakat fórum, lehet levelezni, a felhasználók 70%-a nő.
2017. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Gondolatban,mert én még egy normálisan gondolkodó nővel sem találkoztam!
2017. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Robertcook válasza:
73%
Pedig biztos sok normàlis làny van csak sokan a hàttérbe vannak, visszahúzodók vagy félénkek. Vagy egy koràbbi negatív tapasztalat miatt esélyt se ad újabb ismerkedésre egy ideig s lezàrja, hogy idegenekkel többé nem ismerkedik. Bàr neten mindenki az legalàbbis egy darabig.
2017. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!