Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el a nők ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nők ha egy szingli férfi prostituálthoz jár ha nincs senkije?

Figyelt kérdés
Miért különbek nekik az egyéjszakás kalandjaik ,a szex arabokkal , a tucatnyi ex , a 20 évvel idősebb partnereik ?

2017. okt. 9. 14:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Könnyebb magasról megvetni a másik gyarlóságát,mert akkor eltörpül a miénk.
2017. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem ítélik el csak nem kell erről nőkkel beszélni. A szexuális életét csukott ajtók mögött mindenki élje úgy ahogy akarja.
2017. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
14%
Elítélik? Lehet, bár én ezt nem tudtam. Mert 1. mi közül hozzá? 2. Mitől rosszabb ez, mint ha előadná, hogy társat keres, amikor nem is? 3. Ennyi erővel egy nőt is elítélhet, aki egyedül vállal gyereket (önszántából), mert nincs senkije...
2017. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%

Ez csak gondolat nem vélemény.. :D

Talán azért,mert vissza taszító az,hogy kb előtted már a (szó szerint) fél város és környezete meg dugta minden hol.. És te hajlandó vagy ,,lazulni,, egy ilyen lánnyal.. Aztán tök mindegy,hogy aznap te voltál e az első vendége vagy sem..

De egyébként nem tudom.. Nem ítélem el őket..!! Valamiből nekik is meg kell élniük! Ugyan olyan ember mint bárki más! Csak tapasztaltabb..;)

2017. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%

Logikus válasz: Semmi közük hozzá, te pedig ne meséld el ezt mindenkinek.


Bunkó válasz: Mert akkor nem fognak tudni hatni rád, meg hülyíteni.


Személyes válalsz: Szerintem ebben semmi elítélendő nincs, kivéve, ha olyanhoz mész akit kényszerít a strici. Aki viszont maga vállalta ezt a munkát, az ugyanolyan szolgáltató, mint a fodrász, csak többet keres és "elfelejt" adózni.

2017. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Lazy Lover ***** válasza:
32%
mert a "nők" azt hiszik róla hogy 1 szűznyomiluzer defektes barom az aki prostihoz jár közben meg nem csak a nyomik járnak oda
2017. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

4# vagyok.. :)

De ezt ne futtasd a csajoknak.. Ezt nem szokták,mert na...

Ha meg valaki el ítéli vannak ilyen emberek.. Voltak,vannak és lessznek is. Inkább akkor járj mikor nincs senki mint mikor van.. :)

25N

2017. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A legrosszabb ***** válasza:
49%
Nem is értem őket, ugyanezt csinálják ők is annyi különbséggel, hogy ők nem nőhöz, hanem "faszihoz" járnak és még fizetniük sem kell.
2017. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%

Mert elég gusztustalan olyannal szexelni, akinek te vagy aznap a hatodik. De ez még hagyja ám, hanem azt elképzelni, hogy mi lehet egy ilyen nőnek a szájában. Mert az egy dolog, hogy gumival dugtok, de fizetős hölgyeket látogatók legnagyobb része a natúr franciát sem veti meg.

Szóval minimum egy STD szűrést elvárnék.

2017. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

Engem a következők miatt zavarna:


- esetleges nemi betegségek


- a fél város végigment rajta és neked ez a szint megfelel


- hátha valami extrát tud a csaj jobban nálam


- hátha extra igényed van, amit ingyen kevesen vállalnak be


- milyen béna az, aki fizet azért, amit ingyen is megkaphatna szexkapcsolatban?


- vajon mindig ugyanahhoz jársz, lehet, hogy belezúgtál vagy ő beléd


- vajon azért vagy mindig másik prostival, mert folyamatosan vágysz az újdonságra? Hogy leszek neked elég jó?


- vajon azért jársz prostihoz, mert a maszti nem elég? Mi lesz, ha valamikor nem tudunk többideig szexelni és te nem tudod majd magad visszafogni?


- az összes spórolt pénzed erre megy el vajon?



Kb ezek futnának át az agyamon, mint ahogy most is.

2017. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!