Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Kibírnátok nyugalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kibírnátok nyugalmi állapotban egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel már többször randiztatok, és valóban szeretnéd, ha kapcsolat lenne köztetek.

Kibírod, hogy ne tisztelegjen a kapitány, ha utcai öltözéken keresztül fogdossa a szerszámod?



2015. okt. 22. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne kibírni? Az a dolga, hogy tisztelegjen.
2015. okt. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nincs olyan férfi, akire ne lenne hatással, ha hozzáérnek a szerszámjához. Legfeljebb, ha impotens.
2015. okt. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! És ha nagyon vonzó, akkor elég csak rá nézni!
2015. okt. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj kérdező, de én nőként bizony csalódott lennék ha ilyen erős ingerre sem reagálna.
2015. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok csalódott, krapekomé reagált. De én meglepődtem, mert vastag az utcai ruházat...
2015. okt. 22. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:
A férjem 8 év után, ha megölel és feláll neki. Vastag a ruha, nem vastag, egy egészséges férfinak nem csak akkor áll fel a farka, ha jó erősen meg tudod fogdosni. Gondolom, ha már odáig jutottál, hogy fogdosod a farkát, valami mást is csináltatok előtte, ami már elég volt neki.
2015. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát időközben úgy esett hogy anélkül is felállt hogy hozzá sem értem...
2015. okt. 27. 00:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz hozzáérni, hogy felálljon. Elég a látvány, ha az sincs, használ a fantázia is. Az hogy kinek mitől indul be a fantáziája, nagyon egyéni.


Az utcai öltözék nem számít, bármilyen vastag is. Már az is bőven elég, ha a közelében van a keze, vagy bármilyen testrésze. Sokszor már elég a gondolat is, hogy randevúzni fogok vele. De nem zavar, úgy gondoltam, ha egy nőnek nem tetszik, ha állandóan tiszteleg neki a kapitány, akkor azzal a nővel nem is érdemes kezdeni, menjen apácának.

2020. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!