Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire szeretik a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretik a nők a "macskás" férfiakat?

Figyelt kérdés

Imádom a macskákat, van is kettő, ölelgetem, puszilgatom őket.

Sosem volt még barátnőm.

Van esélyem a csajoknál?

24/F


2017. okt. 10. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy plusz pont de ennyi, nyilvan mas miatt nincs csajod. Nekem is van egy macskam, a parom is imadja miota velunk lakik.
2017. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem vet rád rossz fényt a cicuskád, de én nem is vágom hanyatt magam tőle.
2017. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

Nekem például fontos volt, hogy a barátom szeresse a macskákat.

Szereti is.

Viszont ismerősi körben főleg férfiak szoktak erre megjegyzést tenni, biztosan én zsorváltam ki a macskát, stb. :/

2017. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

A férjem imádja a macskáját, az is őt.

Beszélgetnek, követi mindenhova, még a vécére is.

Amikor tudja, hogy jön haza, leül a bejárati ajtóval szembe és amikor megjön felugrik a vállára.

2017. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is plusz pont lenne, de az, hogy szereted a macskákat, még nem elég egy rendes párkapcsolathoz. :)
2017. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
#4 Detto, foldszinten lakunk, mindig hallatszodik ha valaki bejon lent a kapun, a macska altalaban leszarja de ha a parom jon haza es nyilik lent a kapu, o mar vernyogva rohan az ajto ele :’D Pedig nem is fix idopontban jon haza, egy oras elteres barmikor elofordul.
2017. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Sunshinedoll ***** válasza:
67%
Én szeretem a macskákat, szóval nekem ezzel nincs gondom.
2017. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem tetszenek a macskák, de ugyanúgy viszonyulok hozzájuk, mint a kutyákhoz, akiket imádok.

20/F

2017. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Hát azért nemcsak az számít, hogy szereted-e a macskákat vagy nem. Amikor az én korosztályom voltál, pluszpont lett volna, de ha másban nem passzoltunk volna (igényesség, intellektus, humor stb.), veszett lett volna.
2017. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Cicaaaaa 😍💜
2017. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!