Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire szeretik a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretik a nők a "macskás" férfiakat?

Figyelt kérdés

Imádom a macskákat, van is kettő, ölelgetem, puszilgatom őket.

Sosem volt még barátnőm.

Van esélyem a csajoknál?

24/F


2017. okt. 10. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Én utálom a macskákat, úgyhogy nálam hatalmas mínusz lenne!
2017. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

Én nem szeretem őket, meg nem is akarnék olyan pasit, akinek macskája van vagy szeretne a későbbiekben. Undor fog el, ha látom őket mosakodni, meg az se tetszik, hogy kb. az összes létező helyre fel tudnak mászni vagy ugrani.

23N

2017. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

Én is imádom őket,de ha szingli lennék azt mondom,írj nyugodtan.Így nem.

Nálam a macskabxziság csak előny,szóval simán van,akinél van esélyed.

Hogy nézel ki?

2017. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

Imádom a cicukat és nagyon kevés fiú van ezzel ugyanígy. Nálam mindenképp előny^^

😺😺

2017. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem szeretem lakásban az állatokat, úgyhogy nem tetszene.
2017. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%
Egyértelműen kutyás vagyok, a lakásba pedig macskát sem engednék.
2017. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
61%

Amíg nekem nem kell a macskával lógnom és van màs témája a házi kedvenceken kívül, addig oké. Ha neki ez a mániája, ám legyen. De ne várja el hogy engem is érdekeljen a téma, ahogy én sem várom el hogy az én összes (neki közömbös) hobbym iránt érdeklődjön.

19/L

2017. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Vajon miért van az, hogy míg a kutyákat általánosan elfogadott hogy imádják, addig a macskáknál sokkal jobban megoszlanak az emberek?

Nekem az a tapasztalatom, hogy attól függ a macskakedvelő férfi megítélése, hogy a nő hogy áll hozzá.

2017. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Minden férfi megítélése azon múlik, hogy a nő hogy áll hozzá.


Mellesleg a (macskás, kutyás, gyereket egyedül nevelő, egyéb) nők megítélése meg azon múlik, hogy a férfi hogyan áll hozzá.

2017. okt. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok a kérdéssel, hogy most merjem-e mondani férfi létemre, hogy van cicám vagy nem, ha ismerkedek?! De jobb az őszinteség, szerintem. :) Max ha szóba hozzák, akkor mondod. :)

Sosem voltam nagy macskarajongó, de a cicámat (nőstény) én mentettem meg anno (7 éve nyáron, anyja otthagyta) és el lett ajándékozva egy kislánynak csak a 3 bátyja szétszadizta (ha nem megyek el megnézni, hogy minden ok, lehet már nem él) meg beteg lett. Szóval elhoztuk, meggyógyult és rajtam ragadt x) De nem bánom így utólag :)


Meg ugye nője válogatja, ez tény. :) Exem különösen macskab*zi volt, csak sajnáltam mert az enyém eléggé antiszoc és csak nekem dorombol :D

2017. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!