Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinek többet kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek többet kell nyújtani, mint egy nőnek?

Figyelt kérdés
Sokszor azt hallom, hogy egy férfi az legyen több, hogy a nő fel tudjon nézni rá. Fontos, hogy egy férfi legyen sportos, magasabb a lánynál, határozott, problémamegoldó, intelligens, talpraesett, magabiztos stb. Ezt főleg itt is sokat hallom. De a nőknek mit kell nyújtani, ok legyen csinos, azt elvárják a pasik, de vajon mit várnak még el, mit kell még egy nőnek letenni az asztalra, talán még a háziasság, de sokszor azt hallom egy férfinak is ugyanúgy részt kell vennie a házimunkába, mert ha erre nem képes, akkor önállótlan, meg anyuka pici fia lesz...
2017. okt. 10. 19:40
1 2 3
 11/23 piriiiii ***** válasza:
94%

Ha Neked ezzel gondod van, akkor nem vagy férfi.

Ha ezt a bizonyos klasszikus normát nézem, akkor ez így a helyénvaló, a férfi az "erősebb", a nő a gyengébb nem.

De mint írtam, manapság fordultak a viszonyok. Nem igazán látok férfias férfit.

2017. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A nőnek a tésztát kell nyújtania. ;D
2017. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a férfi tulajdonságok könnyebbek. :D De engem a "gondoskodó, házias" kombótól elkap a fogfájás.
2017. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Igen. Néhány centivel!
2017. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
10. Mert általában azok a tulajdonságok jellemzők rám és igen olyan vagyok ezt több nő is mondta nekem....(mint amit a női tulajdonságoknál leírtatok)
2017. okt. 10. 20:15
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Manapság igen. Valljuk be, mai napig az elsődleges dolog amit a férfiak keresnek egy nőben az a puncija (szex). Ennél fogva túlságosan nagy elvárások sincsenek feléjük. Legyenek csinosak, nem teljesen igénytelen és csináljon vlamit (munka/suli).
2017. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdezz meg párokat, akik már együtt vannak egy ideje, hogy melyik fél nyújt többet a kapcsolatban. De megspórolok neked egy utat, egyik fél sem nyújt többet. Egy ideális kapcsolatban legalább is. Mert ha csak az egyik fél tud a másikra felnézni, akkor ott jön a féltékenység, a "mi van, ha talál jobbat", a "biztos lenéz engem" és társai. Egy ideális kapcsolatban mindkét fél egyenlő arányban meg tudja adni a másiknak, amit akar. Egyik fél sem rak bele többet, de kevesebbet sem.

Amit még kiemelnék, hogy természetes dolog, hogy a férfi besegít otthon. Ez régen azért nem így volt, mert a nő nem dolgozott, el tudta látni egyedül a háztartást. Ma viszont már a nőktől is elvárás (illetve inkább a nőnek is lehetősége van) dolgozni. Tehát semmivel nincs több ideje a házat rendben tartani, mint a férfinak. Ez például puszta matematika. Nekem van meló után 2 órám házimunkára, páromnak is annyi, akkor megosztjuk. Más mint anno, mikor ott volt az egész nap főzni mosni takarítani a nőnek. Manapság a férfiak részéről is elvárás, hogy a nő is dolgozzon nem?

Amúgy meg aki szerint a nőnek semmit nem kell az asztalra letenni, azt baromira sajnálom, hogy ilyen alacsony igényei vannak..

2017. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 piriiiii ***** válasza:

Juj, ez pont ideillik:

[link]

2017. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18


Már aki ilyen. Én mg vagyok fázva most, de pont hogy örülök annak, hogy ami mást padlóra tesz napokra az nekem egy kis kellemetlenség. Igaz a köhögésem kicsit zavar másokat, mert nagyon rondán köhögök, de utálok beteg lenni, így marad a gyors átvészelés.

2017. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 piriiiii ***** válasza:

Ki szeret beteg lenni?

Egyébként most én is meg vagyok fázva, és úgy szenvedek, hogy ihaj (nő vagyok).

De apámat senki se körözi le. Ha megfázik, beáll a lakás közepére, és ott rendez jelenetet. :D Mondjuk ellenben, mikor berepedt a koponyája, vagy kiflexelt egy darabot az ujjából, el se akart menni orvoshoz...

2017. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!