Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, élnétek együtt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, élnétek együtt olyan nővel, aki a mindennapok során nem használ cukrot, étolajat és fehér lisztet sem (és semmi abból készült dolgot)?

Figyelt kérdés
Nem is hajlandó ilyeneket venni, maximum ünnepeken főzne vagy sütne bármit, ami ezeket tartalmazza (vagyis inkább cukrot vagy lisztet, olajat akkor sem).
2017. okt. 10. 20:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Felőlem. Majd csinálok vagy rendelek magamnak azt amit szeretnék enni, de csak ezért nem mondanék le pl. a mákos gubáról.
2017. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"Pár kérdéssel ezelőtt pedig nyíltan kijelentették többen is, hogy a férfinek kötelező több felelősséget vállalni meg ilyesmik."


Miért kéne? Mindenki saját magáért vállaljon felelősséget.

2017. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mákos gubát simán csinálok a saját alapanyagaimból, és még finomabb is. :P
2017. okt. 10. 20:47
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

#12


Én is ezt mondom, ahogy a "nő helye a konyhában van" dolgot is elítélem, de a "férfi legyen egy érzelemmentes katona" dolgot szintén.

2017. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,viszont érintett valamennyire a dologban,mert nem használok cukrot és fehér lisztet,utóbbit azért,mert allergiás vagyok rá,sőt,tojást sem,mert arra is.Jelenleg van barátom,aki imád,szoktam neki sütni-főzni és zokszó nélkül mindent megevett,amit elé raktam.Sőt,a cukor,fehér lisztés tojás mentes sütijeimet imádja.
2017. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
én csípem is az ilyesmit sőt...
2017. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
24%

#13

Hát nem tudom. Nekem a mákos guba nagymamám által száraz kifli meglocsolva meleg vízzel és jól megszórva mákkal meg cukorral.

Anyum pedig vaníliasodóval, lekvárral és gubakiflivel csinálja.

Nehezen tudom elképzelni cukor és fehérliszt nélkül ugyan miből lenne.

2017. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha te nem tudod elképzelni.
2017. okt. 10. 21:02
 19/28 anonim ***** válasza:
82%
Jaguar:fehérliszt helyett van zabpehelyliszttől kezdve rengeteg fajta búza mentes liszt,el se tudod kézpelni,mennyi.Cukor helyett meg van stevia vagy xilit.
2017. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
95%
Bár én eszek ilyeneket, én örülnék is inkább annak, ha tudna rám hatni valaki ilyen módon és leszoktatna róluk teljesen.
2017. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!