Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, élnétek együtt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, élnétek együtt olyan nővel, aki a mindennapok során nem használ cukrot, étolajat és fehér lisztet sem (és semmi abból készült dolgot)?

Figyelt kérdés
Nem is hajlandó ilyeneket venni, maximum ünnepeken főzne vagy sütne bármit, ami ezeket tartalmazza (vagyis inkább cukrot vagy lisztet, olajat akkor sem).
2017. okt. 10. 20:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%
Örülnék ,végre valaki figyelne az egészségemre!
2017. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ételallergiáról hallottál?

Nálam ezeket nem találod meg, miért, mert rosszul vagyok tőlük...

Ha olyasmit akar enni a párom zokszó nélkül elkészítem neki, ezen nem múlik, viszont kategorikusan kijelenteni, hogy ezek nélkül nem étel az étel, hát...

2017. okt. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Simán, én sem élek ezekkel, még só sem...
2017. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ahhh, for ever disznózsír! :)
2017. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Persze! nagyon tetszene. a mi kapcsolatunkban sajnos ez pont forditva van, en nem eszek ilyesmiket
2017. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
pont nem érdekel miből csinálsz kaját ha amugy sugárzik rólad az értelem és igazi társ vagy, nem csak a "csajom"
2017. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Persze, több ilyen barátnőm is volt, ezeket amúgy én sem eszem/használom...
2017. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az étolajban jogos, az haszontalan, a szír sokkal egészségesebb, de cukor és liszt sem.


Hát, jó, ha ezek elhagyásával is képes finomat főzni, ráhagyom.

2017. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!