Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális dolog, ha én azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, ha én azt várnám egy kapcsolattól hogy megváltoztasson?

Figyelt kérdés
Azt remélném hogy nyitottabb leszek az emberek felé, nem csak állandóan magambafordulva gondolkodok. Sajnos az utóbbi időben nagyon gyakoriak lettek a hangulatingadozásaim.
2017. okt. 10. 21:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én egész kamaszkoromban, olyan 18-19 éves koromig olyan jól éreztem magam egyedül mint senki más, na az nem volt normális, és ennek iszom a levét most. Akkor kellett volna társasághoz szoknom.
2017. okt. 10. 22:11
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy el jól egyedül? Unalmas vagy? Szerethetetlen? Szar társaság?
2017. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#10 Tudod mi a helyzet? Hogy a példádhoz közel állva válaszoljak, én most egy erdő közepén egy tökéletesen megfelelő faházban élek, egyedül. :DDDD
2017. okt. 10. 22:18
 14/16 anonim ***** válasza:

Remek példa.


Te az erdő közepén élsz egy házban, és azt mondod, ha valaki odaköltözik hozzád, akkor te is nyitottabb leszel, és gyakrabban jársz ki az erdőből az emberek közé. Ezzel nincs semmi probléma. A gond ott van, hogy mivel a ház az erdő közepén van, soha de soha nem jár arra senki, hogy észrevegye és esetleg beköltözzön. Azzal, hogy magadba zárkózol, még fákat is ültetsz köré, ahelyett, hogy kivágnál néhányat, hogy utat nyiss a közeledőknek.


Szóval megint csak ott vagyunk, hogy neked kéne kijárni az erdőből, nyitni az emberek felé, különben sosem fog rád találni senki. A "majd kijárok, ha lesz itt velem valaki" hozzáállás sajnos nem túl hatékony. Lehet, hogy lesz aki arra téved és bekopog hozzád, de erre nagyon kevés az esély.

2017. okt. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem az fog megváltoztatni, de a te változásod, nyitottságod adhat neked egy jó kapcsolatot. Ha "meg is változtat", az inkább csak addig tart, amíg a kapcsolat.
2017. okt. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sunshinedoll ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy ha találkozol valakivel, és ugyanaz az ember maradsz, mint előtte voltál, akkor az a kapcsolat lóf-szt nem ért.

Normális, sőt, szükséges dolog, hogy az emberek, akik körülvesznek valamilyen szinten befolyásoljanak minket, megváltoztassák a gondolatainkat, véleményünket, viselkedésünket bizonyos dolgokkal kapcsolatban, mert a társas viselkedés ebből áll.


Viszont azt senkitől nem lehet elvárni, hogy a saját komplexusainkat megoldják helyettünk, ez nem egy partner feladata.

2017. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!