Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elfogadható, ha egy szegényebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha egy szegényebb hátterű fiatal lány így gondolkodik?

Figyelt kérdés

Ha úgy gondolja, inkább keres egy gazdag (lehetőleg nyugati) férjet magának, minthogy tanuljon/dolgozzon, mivel az soká is tart meg bizonytalan is, és lenézi azokat, akik tanulást és a munkát választják, és beérik kevesebbel, mert hogy azt úgy hívják, "csóró mentalitás".


(ismerősről van szó)


2017. okt. 11. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Napi kamu provokatív kérdés!


Komolyan, direkt csináljátok, hogy szándékosan ugrasztjátok össze a népet?

Hisz nagyon jól tudjátok a kérdésetekre a választ, mégis direkt megkérdezitek? Ezzel is tüzet szítva az itt lévő emberek között?


Kérdező, NEM FOGADHATÓ EL, kész és pont! Szánalom a köbön!

2017. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kamu.

Egyszer mondtam ki, hogy szintén szegény lányként nem támogatom ezt a gondolatmenetet, megkaptam másoktól, hogy biztos azért, mert én nem vagyok olyan szép, mint az említett lány (mondjuk ez igaz), meg hogy mindenkinek szíve joga a saját boldogulását úgy előteremteni, ahogy akarja, amíg ezzel senkinek nem árt, és nincs jogalapom elítélni

2017. okt. 11. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából az ő dolga, mit kezd az életével, hogyan akar boldogulni. Nekem attól antipatikus, hogy lekezeli azokat, akik nem az alsó régiójukkal akarnak megélni.
2017. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van (inkább volt) egy barátnőm, aki úgy gondolta, hogy ő nem akar "csóró" lenni (nem volt az, nem élt fényesen, de volt állása, amiből el tudta tartani magát viszonylag normálisan), és erre a legjobb recept, ha hozzámegy a gazdag családból származó, ígéretes jövőjű pasijához. A srácba akkor már nem volt szerelmes, anyósjelölték többször megalázták, mert nem diplomás. Beleszeretett egy szegényebb srácba, akivel csalta a meglévőt, végül szakított a szeretőjével nagy nehezen, mert neki kell a jó élet. Engem sajnált, hogy szerényebben élek, és elmondta, hogy nem választottam okosan pasit, mert a férjem el se tudna egyedül tartani.

Nos, a csaj már nem csóró, baromi nagy házban él, szült egy gyereket, úton a második, és baromira örül magának, hogy milyen ügyesen felépítette magának a jólétet.

Ami engem illet, már én se vagyok csóró, én is szültem egy gyereket, csak én ahhoz mentem hozzá, akit szerettem, a magam erejéből lett pénzem, ezért nem kell fosnom attól, hogy ha nem ugrálom eléggé körbe a férjemet és megun, visszakerülök oda, ahonnan jöttem.

2017. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják prostinak.Teljesen mindegy elveszik vagy nem, attól még az. Akinek ez belefér, hát csinlája.
2017. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Akikről tudom, hogy így gondolkodik, az pár végtelenül buta proli picha vagy falusi romalány, aki azt hiszi magáról, hogy ha minden héten más keféli, akkor szép.

Véletlenül azt is tudom, mivel nem is titkolják, hogy legrosszabb esetben külföldre mennek prostinak. A tanulás vagy a munka véletlenül se szerepel a terveik között.

Nem mindenkiből lesz "luxusfeleség". Többségük az utcán keresi a kenyerét 30 évesen, 40 évesen meg feldobja a pacskert.

2017. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne csóró mentalitás az, ha kitanulod azt a szakmát, amiben boldog lennél, és még pénzt is keresel vele?


Az ismerősöd simán csak lusta tanulni, és még a munka is büdös neki. Ezt a csóró mentalitást is csak önigazolásnak találta ki...


22/N

2017. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Letezik csoro mentalitas de amit te irsz az pont nem az. Es altalaban boldog hazassagban gazdag ferfival azok elnek, akik nem kifejezetten a penzre utaztak, csak veletlenul egy gazdag ferfi lett a parjuk, esetleg a ferfinek mar a kapcsolat alatt jott ossze az elet, stb. Ha igy all a ferfiakhoz, hogy neki csak a penz kell, akkor a ferfi is igy fog hozzaallni, hogy neki meg csak egy piina kell.
2017. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Keleti Györgyi lány korában :DDDD

Az ilyeneket csak szánni tudom,mert amint nem olyan feszes a sheggük, erőltetten kaparnak akárkiért, csak egyedül ne halljanak meg.

2017. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!