Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék olyan lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék olyan lányokkal ismerkedni, akik szeretik a videojátékokat, vagy legalább nyitottak felé?

Figyelt kérdés

Tapasztalatból kiindulva nem akarok olyan emberbe időt ölni, akinek az a felfogása kb., hogy játék = gyerekjáték.


Játszani nem is játszok sokat, inkább csak barátokkal, de játéktervező vagyok, így elég sokat foglalkozok ezzel a területtel :D


Csak az a baj, hogy a népszerűbb oldalakon nem látok ilyen lányt, Tinderen kb. minden 150. ilyen, de akkor még ott van az, hogy nekem tetszik, vagy neki nem tetszek.


Szerintem azért több ilyen lány van, csak vagy nem ír semmit a leíráshoz, vagy direkt nem ír erről a tulajdonságáról.


Ismerkedőhelyeknél meg még a Barcraft jutott eszembe, ott elég esélyes, hogy szeret játszani :D


Tudtok javaslatokat adni?

Vagy az egész hozzáállásomról akár véleményt. Szívesen elolvasom. :)


2017. okt. 11. 18:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Járj el programozó meetupokra, online játékok, Barcraft is király hely én is szeretem. Sok szép csajt ismerek ezekből a közegekből, hajrá!


23/N

2017. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
# 10 ez nyilván igaz a csávókra is, csak a kérdésben most a lányokról van szó
2017. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sok ilyen lány van így nem hiszem, hogy nehéz dolgod lenne. :)

De a munkád miatt nagyon irigyellek, olyan szivesen csinálnám én is :D 22/ L

2017. okt. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Játszani nem is játszok sokat, inkább csak barátokkal, de játéktervező vagyok, így elég sokat foglalkozok ezzel a területtel."


Ezt így ahogy van beírhatod a társkeresőn a bemutatkozáshoz. Utána próbálkozz nyugodtan olyan lányoknál akik szimpatikusak, függetlenül attól, hogy említik-e a játékokat a profiljukon. Szerintem ez egy nagyon érdekes munka, ami jó társalgási téma is lehet. Biztos találsz nyitott lányokat.


Ha visszaírnak, és erre terelődne a szó, feldobhatsz nekik egy olyasmi kérdést, hogy "Szerinted milyen karakter vagy ellenfél lenne érdekes egy akciójátékban a női játékosok számára?". Ha a lányba szorult némi fantázia és kreativitás, nagyon érdekes beszélgetés kerekedhet ebből, akkor is ha amúgy a lány nem szokott játszani. És sokkal érdekesebb is, mint a szokványos mi a kedvenc filmed, milyen könyveket szeretsz, stb kérdések.

2017. okt. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miért fontos, hogy a nőd is hasonló területtel foglalkozzon. Párom fémmegmunkálással foglalkozik, én nem vagyok egy kifejezett lakatos alkat, mégis megértjük egymást. Intelligens nőt keress.
2017. okt. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi mindenkinek, próbálkozom :)

Egyébként nem egy cégnél vagyok játéktervező, hanem csak ilyen másodállásban otthon. Próbálok olyat kitalálni, amivel ki lehet törni, és egy csapatot, később akár cégez is magam köré vonzana, de ez nem olyan egyszerű :D


Az utolsónak pedig: Az intelligencia nem elég jelenleg sajnos. Később lehet lentebb adom a lécet, de egy olyan emberrel szeretnék együtt lenni, akinek szintén passziója az interaktív szórakozások világa.

2017. okt. 12. 08:14
 17/17 anonim ***** válasza:
Lejjebb adod? Megette a fene az egészet, ha a párkapcsolat csúcsa a közös hobbi. Nagyon fiatalka lehetsz még.
2017. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!