Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, miért vagytok ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Mindig az az érzésem, hogy a nők csak akkor állnak velem szóba, amikor maguk alatt vannak. Olyankor érdeklődnek, olyankor érdekli esetleg őket, hogy mi van velem, egyébként meg le sem tojnak. Egészen addig van rám szükségük, amíg valami bántja őket, amíg izgulnak valamitől, vagy még friss a szakításuk a volt párjukkal és tiszta depressziók.

A teljesen kiegyensúlyozott nőkkel meg általában még ennyi beszélgetés sem jön össze. Mit csinálok rosszul? Tényleg ilyenek a nők?



2017. okt. 12. 00:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
ott a hiba, h ezt eltűröd/engeded. Nem szabad. Rinya goes to barátnő, viszont egy férfinak ne. Kivéve párkapcsolat....
2017. okt. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Bizonyára jól tudsz együttérzően bólogatni, és mindig azonnal elérhető vagy. Ha nem csak arra van szükségük, hogy meghallgassák őket, akkor pedig lehet, hogy nem túl érdekes a szöveged, illetve társaságban vannak mások, akik kevésbé elérhetők, emiatt időszakosan érdekesebbnek tűnnek.


Nem kell mindig ugrani, ha a lányok beszélgetni akarnak veled, illetve nem kell mindig egyetérteni velük. Legyen saját véleményed és vállald fel. Ha kell mondj ellent. És legyen saját életed is. Várd el te is, hogy a lány érdemi beszélgetőpartner legyen, ha unalmas, hanyagold. Ebből érzik majd, hogy nem vagy rászorulva senkire, és igenis megválasztod, kivel beszélgetsz. Vagyis nem vagy mindig akárkinek elérhető.

2017. okt. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy az a haver akin kisirjak magukat. Ezt te hagyod, 2- tobbre valami okbol nem vagy eleg. Lehet csunya vagy vagy barmi.
2017. okt. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, hogy úgy teszed fel a kérdést, hogy miért ilyenek a nők, nem úgy hogy miért vagyok ÉN ilyen, hogy a kiegyensúlyozott nők elkerülnek és csak a depis nők jönnek ide hozzám kiönteni a szívüket.


Nyilván ha jól tudsz hallgatni, szívesen öntik ki a szívüket neked, mert azt hiszik, hogy őszintén érdekel a bajuk, közben meg ugye csak a bugyijukba szeretnél bejutni.

De ezt meg is állíthatod azzal, hogy nem mutatsz különösebb érdeklődést, a problémáik iránt.

Viszont mi van benned amiért az egészséges, boldog nők menekülnek tőled? Talán az, hogy te nem vagy kiegyensúlyozott és nem ezt vonzod az életdbe?


Figyelj, a megfelelő partnert nem megtalálod, hanem bevonzod. Előbb tegyél rendet magadban, ne mutass érdeklődést ott, ahol nincsen,legyél őszinte, fontos az önismeret, önfelfogadás, önazonosság, aztán majd jönni fog ilyen nő. De addig nehezen.

2017. okt. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézel ki jól, de kedves vagy, így lelki szemetesládának megfelelsz, de másnak nem.
2017. okt. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"ott a hiba, h ezt eltűröd/engeded."


Hát nekem az a tapasztalatom, hogy ha ezt nem engedem, sokkal hamarabb megszakad a beszélgetés, sőt, még el is küldenek melegebb éghajlatra.

Naivan azt gondolnám, hogy örülhetnének, hogy ha valaki szex meg minden nélkül is érdeklődik a problémáik iránt . Hogy mennyire kivételes, hogy meghallgatom őket.

2017. okt. 12. 10:42
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Nem ők a hibásak, TE vagy olyan, akivel ezt meg lehet csinálni.


Ennyi.

2017. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7-es:

Hát én kb bármit csináltam eddig, nem volt jó. Ha nem hallgattam meg a problémákat, akkor azt mondták, hogy csak magammal törődök, ha meghallgattam, de nem értettem egyet, akkor kb milyen szemét vagyok, meg hogy ezért nem illünk össze és hasonlók.


4-es:

"aztán majd jönni fog ilyen nő"

Na, ezt sosem értettem. Én vagyok a férfi. Hogyan jönne egy nő csak úgy magától, hogy "figyelj már, jöjjünk már össze". Eleve barátkozni sem jönnek csak úgy a férfi közelébe nők. Vagy hozzátok oda szoktak menni? Ha igen, mikor, hogyan, miként?

Ahogy a nők is mondani szokták, a férfi legyen férfi, ő menjen oda, ne a nőnek kelljen. Ezt mondják mindig. Akkor hogyan vonzanám be? Nem értem.

2017. okt. 12. 13:39
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy megismerkedsz vele valahol és tudni fogod, hogy na ez az akire vártam, és mindent megteszel majd hogy közel kerülj hozzá. És ha közben te magad is őszinte és önazonos vagy, akkor önmagadért fog szeretni. Valószínűleg találkoztál már ilyen nővel, csak te nem vagy ilyen férfi, épp ezért nem lett belőle semmi. Én csak az olyan férfiakra figyelek fel társaságban is, aki értelmes dolgokat mond, nem erőlködik, hangoskodik, ha beszélgetni kezdek vele látom hogy van véleménye ami mellett kitart, tud érvelni, de ugyanakkor szívesen meghallgat más nézőpontot stb. Tehát van egyénisége. Én kiegyensúlyozott nőnek tartom magam, és általában ilyen emberekkel is ismerkedem.
2017. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Figyelj, a megfelelő partnert nem megtalálod, hanem bevonzod."


mivel? mágnessel?

2017. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!