Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek? 40 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? 40 évesen érdemes összejönni egy 25 éves nővel? Hosszutavon működhet ez?

Figyelt kérdés
Olyano válasza érdekel akiknek van saját tapasztalatuk,de végül bárki hozzaszolhat

2017. okt. 12. 05:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%
Az egyik ismerősöm 45 éves és összejött egy 25 éves nővel. 2 éve vannak együtt, a mai napig minden rendben van közöttük.
2017. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy kimondták, hogy cukorbeteg, vágták is a lábát? Azért ez ijesztő.
2017. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%
Igen, de 25 évesen nem érdemes összejönni 40 éves férfival.
2017. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Amúgy 16ev a különbség.

Most meg csak alakulgat a kapcsolat.

Ezért is kérdezem

2017. okt. 12. 12:12
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Én csak a távolabbi jövő miatt látom aggályosnak a dolgot.

Képzeld el magatokat mondjuk úgy 12-14 év múlva.

Te leszel 52-54 éves, a párod pedig pont abban a korban, amikor a nők igen nagy része megkattan, rájön hogy még nem élte ki magát, a változó kor előtti pár évet még kétségbeesetten igyekszik kihasználni.

Akkor is magad mellett tudod majd tartani, nagyapa korúként?

2017. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Ém 29 éves vagyok,párom 47. Mindketten elváltak vagyunk, gyerekek is vannak az előző kapcsolatból. Egyedülállóal voltunk mikor közelebb hozott egymáshoz minket az élet bár előtte is ismertük egymást. Csupán barátság extrákkal dolognak indult az egész, 2-3 hónapot adtam a dolognak. Ma már lassan 3 éve együtt vagyunk hivatalosan. Nem tudom meddig fog tartani de eddig nagyon sok szép dolgot megéltünk együtt.
2017. okt. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16

Ez igazán bátorító,köszönöm szépen a válaszokat

2017. okt. 13. 10:01
 18/22 anonim ***** válasza:
62%
Én semmi kivetnivalót nem találok a dologban. Nagyanyáink még úgy tartották, hogy a férfi javára írt 6-8 év + az ideális házasság, mert úgy középkorúságot elérve kevésbé gyötri meg a kapcsolatot a nő kapuzárása. A gond inkább ott lehet, hogy már előrehaladott korban vagytok, így ha gyereket akartok, azzal sietni kell, ahogy előttem írta is valaki.
2017. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom hogy állsz a szexhez de:

a nők tapasztalaton szerint 40 körül vagy inkább után a legaktívabbak és legkívánósabbak szex terén. Te akkor már 55+ leszel. Persze vannak férfiak akik még ilyen korban is szuperül teljesítenek és vannak akik már 30+ on sem remekelnek.

Ezt nem szabad figyelmen kívül hagyni és nektek kell tudni hogy nálatok mi a helyzet.

2017. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy működik rengeteg példát látok rá jól megvannak, ez valószínű nem annyira a koron múlik, hanem a két ember összeillőségén.
2017. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!