Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek? 40 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? 40 évesen érdemes összejönni egy 25 éves nővel? Hosszutavon működhet ez?

Figyelt kérdés
Olyano válasza érdekel akiknek van saját tapasztalatuk,de végül bárki hozzaszolhat

2017. okt. 12. 05:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#16-os válaszoló vagyok. Sosem voltam egy sexmániás ember de mióta ismerem a párom le se lehetne lőni 😊 szerintem ez nem kor kérdése. Persze most csak a mi esetünkből indulok ki
2017. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nalunk bejott. Merhetetlenul szeretjuk egymast. 20 ev van koztunk, az o javara. (en vagyok a no) 6 eve vagyunk egyutt, tavaly hazasodtunk, es megszulettek az ikreink. Eppen tegnap beszeltunk errol mert mondta hogy a radioba ezt pedzegettek a pszichomokusok. Hogy egy ido utan masok az igenyek stb. En tisztelem oket de nincsenek a helyunkben. Nekem akkor is o lesz az igenyem ha pelenkazni kell majd, hiaba akarnak ram sozni egy velem egy korut, ha en ot szeretem. Ezen nics mit magyarazni. Egy egykoru parnak is lehetnek eltero igenyei, csak arra azt mondjak hogy egyszeruen nem illenek ossze. Persze nem mindenkinek sikerul jol egy ilyen kapcsolat, de 3 ev korkulonbseggel sem mindig sikerul. Szemely szerint nekunk bejott, kivanom hogy masnak is sikeruljon.
2018. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!