Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, szerintetek is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek is ilyen a ritka nő kategória?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és sokszor gondolkodom azon hogy vajon milyen az a nő, aki a legfelsőbb 1 %-ot képviseli. Nyílván ez mindenkinek más, de a fejembe össze állt egy kép, amivel egy nő tényleg nagyon ütős hatást tud kelteni.


Kezdem a belsővel: intelligens, okos, érzékeny a világ dolgaira, érdekli hogy mi van a világban, céltudatos, kitartó, szeret önzetlenül segíteni embereken, állatokon, természeten ahogy csak tud. Csendesebb, de szeret nagyokat nevetni, élvezni az életet, bulizni, de olykor egyedül lenni és elmélkedni a saját életén, és egyéb dolgokon. Nagyon sokszínű a személyisége, egyszer nagyon laza másszor ultra nőies, vagy épp nagyon csajos.

Imád sportolni, folyamatosan új dolgokat tanulni. Több nyelven beszél folyékonyan, diplomás, és a saját lábára akar állni vállalkozással. Szeret barátokkal élményeket megélni. Kapcsolatban nagyon odaadó, szeretetteljes, figyel a másikra, bújós, hűséges, a szexben pedig imádja mind a romantikus mind a vadulós szexet.


Külsőleg: [link]

[link]


itt most ne nézzétek milyen oldalró linkeltem. Ezekkel a képekkel azt akarom közvetíteni, hogy a nő nagyon ad magára (de nem úgy hogy 10 kg vakolat van rajta, és mű), ügyel hogy nagyon sportos feszes izmos teste legyen. hosszú dús haja van, formásabb melle. Nagyon ad arra hogy sajátos nőies stílusa legyen, ami olykor változik.


Szerintetek létezik ilyen nő? Mennyire vágynának a férfiak egy ilyen nőre?


Légyszi ne kötekedjetek, nem érdekelnek a beszólogatós leoltós kommentek, hanem csak is a kérdésemre szeretnék válaszokat kapni, és konkrétan úgy mintha a fenti nő valóban létezne. (lehet hogy létezik is)



2017. okt. 12. 20:43
1 2 3
 1/29 Sunshinedoll ***** válasza:
19%
Én ilyen vagyok, de sok pasi utál mert kisebbségi komplexusa van mellettem :D
2017. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy létezik. Itt vagyok például én :-D
2017. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
1: mondjuk itt a kérdésben a férfi alatt nem a 8 általános szakmunkásokat értem :D Hanem aki azért már elért szakmailag, és lelkileg valahova :)
2017. okt. 12. 20:47
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Ritka az ilyen nő. De nem kell, hogy vállalkozást akarjon, el kéne engedni azt a sztereotípiát, hogy csak azok a sikeres, jómódú emberek.
2017. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen nő egy sincs, nem hogy 100-ból akár 1 is.
2017. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Heart of Darkness ***** válasza:
86%

Valószínűleg léteznek. Azt viszont szerintem nem lehet megmondani, hogy ki mennyire vágyik egy ilyen nőre, mint amit leírtál hiszen mindenkinek vannak rossz tulajdonságai. Attól, hogy valaki szép és nőies külsőre, belsőre pedig intelligens és diplomája van meg stb stb még koránt sem biztosíték semmire. Gondolok itt olyanra, hogy egy kapcsolatban sokkal fontosabb az egymás iránt tanúsítót értelmek és viselkedések, maga a jellem és az, hogy ki mennyire törtető vagy sikeres csak másodlagos. Nyilván fontos, hogy valakinek legyenek céljai és ne legyen egy ingyenélő élősködő ember.


A kérdés kapcsán még azt se gondolnám, hogy annyira ritka lenne az általad leírt nőtípus belsőre. Külsőre meg bárhol találni sokkal szebb lányt mint az általad linkelt beállított utómunkálatával feljavított képeken szereplő hölgyektől.

2017. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
39%

"Én ilyen vagyok, de sok pasi utál mert kisebbségi komplexusa van mellettem :D"


Te inkabb igenytelen vagy aki osszefekszik arabbal, feketevel es minden jott mentel. A pasik tobbsege bottal se piszkalna meg.

2017. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
9%

Ez a nő tökéletes lenne, de külsőre egyetalán nem jön be nekem.

Szeretem, ha kicsit husis a lány, és képeken nem ilyen flegma módon pózol. Akkor tényleg tökéletes lenne.

2017. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ilyen nem kellene.
2017. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%
Sunshinedoll, dobj már egy képet a feltöltött szájaddal, mert nagyon kíváncsivá tettek az önfényező válaszaid.
2017. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!