Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, szerintetek is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek is ilyen a ritka nő kategória?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és sokszor gondolkodom azon hogy vajon milyen az a nő, aki a legfelsőbb 1 %-ot képviseli. Nyílván ez mindenkinek más, de a fejembe össze állt egy kép, amivel egy nő tényleg nagyon ütős hatást tud kelteni.


Kezdem a belsővel: intelligens, okos, érzékeny a világ dolgaira, érdekli hogy mi van a világban, céltudatos, kitartó, szeret önzetlenül segíteni embereken, állatokon, természeten ahogy csak tud. Csendesebb, de szeret nagyokat nevetni, élvezni az életet, bulizni, de olykor egyedül lenni és elmélkedni a saját életén, és egyéb dolgokon. Nagyon sokszínű a személyisége, egyszer nagyon laza másszor ultra nőies, vagy épp nagyon csajos.

Imád sportolni, folyamatosan új dolgokat tanulni. Több nyelven beszél folyékonyan, diplomás, és a saját lábára akar állni vállalkozással. Szeret barátokkal élményeket megélni. Kapcsolatban nagyon odaadó, szeretetteljes, figyel a másikra, bújós, hűséges, a szexben pedig imádja mind a romantikus mind a vadulós szexet.


Külsőleg: [link]

[link]


itt most ne nézzétek milyen oldalró linkeltem. Ezekkel a képekkel azt akarom közvetíteni, hogy a nő nagyon ad magára (de nem úgy hogy 10 kg vakolat van rajta, és mű), ügyel hogy nagyon sportos feszes izmos teste legyen. hosszú dús haja van, formásabb melle. Nagyon ad arra hogy sajátos nőies stílusa legyen, ami olykor változik.


Szerintetek létezik ilyen nő? Mennyire vágynának a férfiak egy ilyen nőre?


Légyszi ne kötekedjetek, nem érdekelnek a beszólogatós leoltós kommentek, hanem csak is a kérdésemre szeretnék válaszokat kapni, és konkrétan úgy mintha a fenti nő valóban létezne. (lehet hogy létezik is)



2017. okt. 12. 20:43
1 2 3
 11/29 A legrosszabb ***** válasza:
59%
#1: Téged az istenkomplexusod, az embergyűlöleted, meg a gyerekkori sérelmeid miatt kitervelt bosszúhadjáratod miatt nem bírnak. Nem sokan viselnek el egy vérkeselyűt...
2017. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
71%
Belsővel a leírtak alapján úgy nincs bajom, bár én nem vagyok bulizós fajta. Külsőre nekem megmondom őszintén nem tetszik, mert nekem a teltebb lányok jönnek be. Nálam a diploma meg a több nyelven beszélés nem egy elvárás. Ha van nem baj, ha nincs az se érdekel. Ha csak egy nyelvet tud akkor is szeretem.. ha többet akkor is. Én a páromat úgy szeretem ahogy van és sose kérem, hogy változzon meg. :) Ha akar magától úgy is fog, de én nem kényszerítem rá.
2017. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
65%
Naés nokedlit tudsz szaggatni? :3
2017. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 mikeXxX ***** válasza:
Nekem jó pár dolog itt nem jön be tehát már nem lehet tökéletes ez a nő ! 38f
2017. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
9%
Szánsájn,te a kanyarban sem vagy babus..
2017. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen lenne az ideális nő?

Hát, örülök, hogy én nem vagyok ilyen, mégha ezzel le is zuhanok valahová a megvetett átlagba.

Tehát az ideális nő úgy néz ki, mint egy prosti. És ami úgy néz ki, az sokszor az is

Szép -.-

2017. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Látom végig sértettelek a képekkel, ajánlom, értelmezd az általam leírtakat:


"itt most ne nézzétek milyen oldalról linkeltem. Ezekkel a képekkel azt akarom közvetíteni, hogy a nő nagyon ad magára (de nem úgy hogy 10 kg vakolat van rajta, és mű), ügyel hogy nagyon sportos feszes izmos teste legyen. hosszú dús haja van, formásabb melle. Nagyon ad arra hogy sajátos nőies stílusa legyen, ami olykor változik. "

2017. okt. 12. 21:09
 18/29 anonim ***** válasza:
Most őszintén! A fentiekben leírt hölgyek a Gyakori Kérdések környékére nem néznek,nemhogy még válaszolgassanak! :)
2017. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én csak egyetlen egy ilyen nőt ismertem meg eddig életemben (bár még fiatal vagyok szóval ez nem annyira mérvadó :D).. ő sem felelt meg az összes kérdező által felsorolt tulajdonságnak,de rám akkora hatással volt a külseje és a személyisége, hogy azóta is rá gondolok..a vicc az hogy személyesen nem is találkoztam vele (a neten "találtam rá")..
2017. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

De oka van, hogy az ilyen nők többnyire olyan oldalakon találhatóak meg, nem?

Illetve ha ez nem mű, akkor nem akarom látni, milyen aki igen...

2017. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!