Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok harmincas férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok harmincas férfi miért panaszkodik, hogy nincs barátnője, amikor a fiatal diáklányok jó része pont ezt a korosztályt részesíti előnyben?

Figyelt kérdés

Szerintem rajtam kívül még sokan észrevettétek azt a jelenséget, hogy a suliban a fiatal lányok elég nagy részét a harmincas, sőt nem ritkán a negyvenes férfiak halásszák el a fiatal srácok elől. Nagyon nincs is más dolguk, mint előadni a magabiztos férfit, a fiatal csajszik néhány odavetett mondat után gyakorlatilag elalélnak és kenyérre lehet őket kenni.


Ezek után kézenfekvő lenne, hogy ebből a korosztályból keresgéljen egy harmincas, negyvenes pasi, ha barátnőt akar. De sokszor mégis mit látni itt az oldalon? Hogy férfiasságuk csúcsán nem tudják, hogy jussanak nőhöz, temetik magukat, pedig a legkisebb erőfeszítés árán juthatnának csajhoz. Csak persze a fent említett korosztályt(18-25) kéne célkeresztbe állítani.


Szerintetek miért lehet, hogy nem jönnek rá maguktól erre? A családalapítás kérdése nem sürgeti őket, egzisztencia - jó esetben - már adott, magabiztosság, férfiasság szintén, akkor mi a gond? Elvileg 35 körül a legkelendőbb egy férfi. És itt nem kell az előnytelen külsővel jönni, mert a férfias kisugárzás sokkal többet nyom a latba.



2017. okt. 13. 17:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%

Én is 26 vagyok, még mostsem kellene 35 éves férfi, pedig már anyuka vagyok.


Szerintem azért nem vadásszák a fősulis lányokat, mert eleve nem népszerűek(baráti köröm alapján), másrészt 30as korukra a legtöbb pasi szottyadt, pocakos, szőrös, de a hajuk bezzeg kihullik nagyrészt. Az önbizalmulat meg elviszi a válás vagy a tartós magány.


Mivel 26-33ig keresek társat, ismerem a mezőnyt. Van a felső réteg, többdiplomás, jólöltözött férfiak kigyúrva a vitorláson, meg a lecsúszott rész, akik vagy otthon, pocakosan, szőrösen, elhanyagoltan, egyedül keseregnek, vagy a haverokkal túrják az éjszaka pöcegödrét részegen a fiatalságukat keresve, rosszul öltözve.


Az, aki nem csúszott le, vonzó lehet, de ugyanilyen tulajdonságokkal a 20 éves lányok 25 éves férfit is kaphatnak, hisz a felső x százalék ebben a korosztályban ugyanolyan, csak fiatalabb. Nem menő 35 felett egy férfi sem.


A felső réteg kb tízből 2, az alsó tízből 7, néha akad egy egy férfi, aki normális.


35 felett inkább kellemetlen a lányoknak a férfi kora.


30-35 ig lehet talán jóvilág, de csak azoknak, akiknek van hajuk, és nem teljesen punnyadtak el, stílusban és vagyonban is tudják hozni a fiatalok elvárásait.

2017. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Bocs kérdező, nekem a 18-25 éves csajok többsége túl komolytalan ahhoz, hogy bármit kezdeni tudjak vele. Akkor most csak azért, hogy legyen barátnőm?
2017. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A legrosszabb ***** válasza:
78%
Nincs és nem is akarom, hogy legyen arra külön félretett pénzem, hogy egy egyetemista muskátlit eltartsak, csak mert őkelmék majd' mind arra vágynak.
2017. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy latom nem az a reteg adott neked igazan valaszt akik kozvetlen kozelrol ezt tudnak, itt arra gondolok hogy a valaszadok mar nem vegzos kozepiskolasok

En az altalad leirtat megtudom erositeni ,mert en ezt kozvetlenul latom

(mint kiderult vegzos vagyok) Nalunk a lanyok egyharmadanak 30evnel idosebb palija van

2017. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Diavolino44 ***** válasza:
21%

Szerintem tok jol leirtak elottem, ha 30-as ferfikent, leersztettel, akkor inkabb hatrany lesz, viszont ha mutatod, a benned rejlo erett ertekeket, s itt nem az anyagiakra gondolok, az a csaj akivel most randizgatok, tobbet keres mint en, o furikaztatott a varosba, mert nekem nincs jogsim, s11 evvel fiatalabb nalam. De volt tokom leszolitani, s igen magabiztos vagyok, mert olyan dolgokon mentem at amiken sokan az ongyilkossagot valasztottak volna, amit dolgozok azt nem a penzert teszem, hanem azert mert szeretem amit csinalok.

Valamint ki vagyok gyurva, hobbim az olvasas es a tanc. Csupa olyan dolog amire azt mondja egy no, hogy erdekel ez a pasi. Nem minden no keres tartos kapcsolatot, sose szeditettem egy csajt se, tudjak, hogy mindig vannak korulottem mas nok.

2017. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

Mit tud adni egy "fiatal diáklány" a kapcsolatba a punciján kívül?


Semmit, téma lezárva.


34ffi

2017. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

Pici apróság: egyre kevesebb gyerek születik.

Tehát százezrekkel kevesebb 17-19 éves lány van, mint 30-35 éves férfi.

Tegyük fel, hogy mindenki ezt csinálja, és kizárólag 30+ bácsikra gerjednek a tinilányok. Akkor is százezrek maradtak ebben a korosztályban nő nélkül.

Egyszerű matek. ;)

2017. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
32%
Még csak 28 vagyok, de eszem ágában sincs összejönni ezzel a korosztállyal, még csak egy éjszakára sem.
2017. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%
De unalmas már ez wazze. :D
2017. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem teccenek a bácsik :(
2017. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!