Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok harmincas férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok harmincas férfi miért panaszkodik, hogy nincs barátnője, amikor a fiatal diáklányok jó része pont ezt a korosztályt részesíti előnyben?

Figyelt kérdés

Szerintem rajtam kívül még sokan észrevettétek azt a jelenséget, hogy a suliban a fiatal lányok elég nagy részét a harmincas, sőt nem ritkán a negyvenes férfiak halásszák el a fiatal srácok elől. Nagyon nincs is más dolguk, mint előadni a magabiztos férfit, a fiatal csajszik néhány odavetett mondat után gyakorlatilag elalélnak és kenyérre lehet őket kenni.


Ezek után kézenfekvő lenne, hogy ebből a korosztályból keresgéljen egy harmincas, negyvenes pasi, ha barátnőt akar. De sokszor mégis mit látni itt az oldalon? Hogy férfiasságuk csúcsán nem tudják, hogy jussanak nőhöz, temetik magukat, pedig a legkisebb erőfeszítés árán juthatnának csajhoz. Csak persze a fent említett korosztályt(18-25) kéne célkeresztbe állítani.


Szerintetek miért lehet, hogy nem jönnek rá maguktól erre? A családalapítás kérdése nem sürgeti őket, egzisztencia - jó esetben - már adott, magabiztosság, férfiasság szintén, akkor mi a gond? Elvileg 35 körül a legkelendőbb egy férfi. És itt nem kell az előnytelen külsővel jönni, mert a férfias kisugárzás sokkal többet nyom a latba.



2017. okt. 13. 17:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Harminc felett kevéssel nemrég újra elkezdtem egyetemre járni, és meglepődve tapasztaltam, hogy látható érdeklődést váltok ki az említett korosztály több tagjából is. Korábban sem volt gondom az ismerkedéssel, de én voltam a kezdeményező fél.


Ami igazán érdekes, hogy öltözködésen és egyebeken (olcsó kínai telefon, bkv) nem látszik, hogy évek óta dolgozok, ránézésre talán a kor sem egyértelmű (pár éve egy borotválkozás után még személyit kértek dohányboltban), és még vagy 10 kilót is felszedtem első egyetemi éveim óta. Valószínűleg tényleg a viselkedés, kisugárzás, ami sokat számít.

2017. okt. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%

Én 20 éves diáklány vagyok és pont, hogy nem ezt a korosztályt részesítem előnyben,hanem a sajátomat.Szégyelnék is kilépni az utcára egy 35 éves férfival, aki gyakorlatilag az apám lehetne.Inkább szexi,feszestestű 20 éves fiu.

20/L

2017. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%
Én is szégyellnék az utcára kilépni egy 20 éves buta kislánnyal :D
2017. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!