Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Segítség, együttélés jövendö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, együttélés jövendö beli anyossal!? (Picit hosszú, de fontos)

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy hónapja ideköktöztem a barátomhoz és az anyukájához. Mielött ide költöztem, úgy volt, hogy csak szeptemberig fogunk itt lakni, utána elköltözünk ketten egy albérletbe. De mióta itt vagyok nincs erröl szó és valahogy érzem, hogy ö már nem nagyon akar albérletbe költözni.

Az anyuka kedves, aranyos, sokat segít nekem és tudom, hogy nagyon kedvel engem, de engem elkezdett idegesíteni. Pl. már több éve vegetáriánus vagyok, de állandóan húst meg halat akar velem etetni, napi szinten rám akarja tukmálni a régi ruháit, meg nagyon beleszól dolgokba pl. mostanában kifestettük a barátom szobáját/szobánkat, elmentünk festéket venni, anyuka is jött. Az lett belöle, hogy a barátomnak mondta az anyuka fél órán keresztül, hogy ilyet színt vegyen, olyat színt vegyen, ez a szín meg az a szín nem jó, blablabla, én meg már leültem mert láttam, hogy rám itt semmi szükség és már elég ideges voltam, vègül a barátom odajött és ketten döntöttünk.

Ezen kivül tervben volt egy elég drága külföldi út barátokkal, aztán anyuka eldöntötte, hogy ö is jön, majd amikor a barátom közölte vele, hogy nem megyünk, mert ez nem fér bele anyagilag (azért az is benne volt, hogy kellemetlenül érezte volna magát, csak vele egyidös barátok plusz anyuka), akkor teljesen ki volt akadva, végül úgy volt, hogy elmegyünk most áprilisban mi kettem, meg majd nyáron is anyukával máshova, amik sokkal olcsóbban kivitelezhetök. Anyuka megint kitalálta, hogy jön áprilisban is. Aztán megint nagy balhé volt, mert a barátom közölte vele, hogy nem szeretné ha jönne most is. Meg mikor ketten vagyunk itthon anyukával, van egy olyan érzésem, hogy elvárja, hogy állandóan vele beszélgessek.

A másik dolog az az, hogy nagyon magányos. Igazából nem akarom tudni, hogy mi lenne belöle, ha közölnénk hogy elköltözünk.


Én 19, a barátom 23.


Valami megoldásnak, ötletnek, tanácsnak nagyon örülnék.


Nincs hosszú ö-m és ü-m :(



2016. febr. 28. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy kapcsolatban ketten vannak. Nyilván a barátoddal kell ezt megbeszélned
2016. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy olvasom a párod anyukája elég idegesítő,és párodat is zavarja.

Nos ülj le a pároddal ketten és mondd el neki hogy ez neked nem jó. Mondd el neki mi zavar. Utána üljetek le mind a hárman és beszéljétek ezt át.

Lehet egyedül van az anyuka igényli a társaságot csak kicsit túlzásba viszi. De hidd el ez még mindig jobb mintha utálna. Akkor lenne csak rossz neked.

2016. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Adjak? Lol

Amúgy meg anyuka elfogathatná, hogy a kis fiából felnőtt ember lett ugyanakkor a felnőtt fiú is felemelhetné az újságot hogy albit keressen.

2016. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom. Menekulj innen. Ez a legjobb tanacs amit neked adni lehet, sajnalom. Ez csak rosszabb lesz. A vegen kb. egy agyban fog majd aludni veletek, baratod meg hogy kiterjen a vita elol megengedi.
2016. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig nem laktam anyósomnál, pont az ilyen dolgok miatt.
2016. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy tapasztaltam, ahogy a 4-es... Sajna vagy megszokod, hogy ezentúl ez lesz, vagy lelépsz.
2016. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A helyedben a nyaralások árát inkább albérletre költeném. Ha nem léptek le hamar, nem fogtok tudni megszabadulni tőle. Még így se biztos. Majd jön az érzelmi zsarolással, sírással... Minél messzebbre költözzetek, mert különben napi szinten a nyakatokra fog járni.
2016. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezek az utazások inkább hazalátogatások, mert külföldön élek.

Egyedül a repülöjegyet kell kifizetnünk.

2016. febr. 28. 17:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Na akkor itt is, mint minden anyós-együttéléses kérdésnél:


Nem anyós a fa***sz és a hülye, hanem a "barátod". Most ezt gondold végig:

- ha kettőtök kapcsolata, miért éltek 3-an, az anyjánál? Miért nem akar VELED élni?

- ha kettőtök kapcsolata, miért nem VELED, KETTEN döntitek el, hogy milyenre festitek a saját szobátokat, a saját pénzetekből, hanem anyukával? Mi köze neki hozzá?

- ha ez a kettőtök kapcsolata, miért fontosabb neki, hogy anyuka is veletek menjen nyaralni, minthogy ketten menjetek??? Értsd: normális esetben közölte volna, hogy "nem anyu", de nálatok inkább lemondja a KÖZÖS nyaralást, mert nem viheti az anyját is?????


Ne legyél már hül..ye,hagyd ott ezt a ba..r-omarcút.

2016. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pasiddal vannak bajok. de nagyok
2016. febr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!