Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme egyáltalán keresgé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyáltalán keresgélnem?

Figyelt kérdés

Akár ha nálam kezdeményez egy férfi, akár ha én kezdeményezem valakinél, mindig ugyanaz a vége: vagy csak szexre kellenék, vagy közlik, hogy nem éreznek irántam semmit, vagy csak szó nélkül összejönnek mással. Esetleg ezek kombinációi. Van valami értelme így tovább próbálkoznom a párkereséssel?

Állítólag se a külsőmmel, se a belsőmmel nincs baj, legalábbis akárkitől kérdeztem, azt mondta minden teljesen rendben van, csak nem kellek. Valószínűleg csak engem nem lehet szeretni, erre jutottam. Miután pedig soha senki nem mond semmit, hogy min kéne változtatnom, így nem tudom min kellene. Mindenki csak azt mondja, hogy majd jön valaki, de miután gyakorlatilag 10 év alatt ez nem történt meg soha, én ebben nem hiszek.


2017. okt. 14. 16:12
1 2
 1/12 Heart of Darkness ***** válasza:
Szerintem csak nem hozzád való emberekkel próbáltál meg kapcsolatot kialakítani.
2017. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ebből nagyon kevés derül ki rólad és ezáltal a lehetséges okokról. Tkp. semmi.
2017. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
26
2017. okt. 14. 16:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor még fiatal vagy, fel a fejjel!
2017. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Más ilyenkor már házasodik meg gyereket szül, ehhez képest én egészen sehol sem tartok, így én nem érzem magam annyira fiatalnak.
2017. okt. 14. 16:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Na akkor nézzük sorban:


"Állítólag se a külsőmmel, se a belsőmmel nincs baj, legalábbis akárkitől kérdeztem, azt mondta minden teljesen rendben van, csak nem kellek. "

Ismerős a helyzet, így próbálnak biztatni. Ezzel csak az a baj, hogy nagyobb kárt tesznek vele, mint amennyit segítenek. Elhitetik veled, hogy minden rendben, holott ez nem igaz. Valami gond tuti, hogy van, csak kerülni akarják veled a konfliktust, illetve nem akarnak megsérteni.


"Valószínűleg csak engem nem lehet szeretni, erre jutottam."

Nem hinném, hogy ne lennél szerethető. Szerintem inkább az a baj, hogy vonzó nem vagy valamiért.


"Miután pedig soha senki nem mond semmit, hogy min kéne változtatnom, így nem tudom min kellene."

Igen, ez egy ördögi kör, nagyon nehéz belőle kitörni. Legtöbbször a megkérdezettek nem adnak egyenes választ (akkor sem, ha tudják), inkább a szokásos szöveget nyomják (nyugi, nincs veled semmi baj..., csak nem megfelelő emberekkel ismerkedtél..., majd eljön az igazi...).


"Mindenki csak azt mondja, hogy majd jön valaki, de miután gyakorlatilag 10 év alatt ez nem történt meg soha, én ebben nem hiszek."

Ezt jól teszed, ennyi idő alatt azért már össze kellett volna jönni valaminek, ha veled egyébként minden rendben. Tehát valamin tuti, hogy változtatnod kell, de ennyiből szerintem senki nem tudja megmondani, hogy mi az, esetleg ráhibázni lehet.

2017. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van.


Csak válassz körültekintően.


A környezetemben azok a férfi kollégák/haverok ilyenek, amit leírtál, akik kvázi minden ujjukra találnak nőt. Ők nem erőltetik meg magukat. Klasszikus ismerkedős helyeken felcsípnek valakit, majd jön a "nem akarok semmi komolyat" különböző változatban.



Ismerkedj olyan közegben, ahol van időd megismerni a másikat, ahol nem kell rögtön dönteni, ahol előbb látod, hogy ő e a környék casanovája, vagy csak egy átlagos férfi.


Ez persze azzal is jár, hogy a legtapasztaltabb randigurukról le kell mondanod, ők ugyanis pontosan azért azok amik, mert van gyakorlatuk az újabb és újabb nők felcsípésében. Sajnos be fog kelleni érned egy átlag férfivel, olyannal, aki nem tud 3 perc alatt levenni a lábadról, mert nem finomította a technikáját ezer nőn az elmúlt pár évben.

2017. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ismerős a helyzet, így próbálnak biztatni. Ezzel csak az a baj, hogy nagyobb kárt tesznek vele, mint amennyit segítenek. Elhitetik veled, hogy minden rendben, holott ez nem igaz. Valami gond tuti, hogy van, csak kerülni akarják veled a konfliktust, illetve nem akarnak megsérteni. "


Teljesen egyetértek, de borzasztó erős barátság, és komoly bátorság kell ahhoz, hogy a valódi hibát a szemedbe mondja bárki.


Bármi is az indok, senki nem akarja kockáztatni, hogy elveszítsen egy barátot csak azért, mert a szemébe mondja a problémát, főleg akkor, ha egyébként az illető énképe komolyan épít arra, hogy ő valójában szép, okos, kedves, jól öltözött, kellemes társaság...

2017. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy 10 ev alatt mindenkinek csak szexre kellenel. Ez harom esetben lehetseges:

- Csak barom allatokal ismerkedsz

- Ugy nezel ki, viselkedsz mint egy prosit es hat prosithoz szexert megy az ember

- Paranoias vagy es mar tobben is akartak veled normalis kapcsolatot, de nem latod

2017. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!