Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan választottatok párt? Külső vagy belső alapjá?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy korai de szerintem egyátalán nem. 19 éves meleg srác vagyok azokat szeretném kérdezni akik hosszú párkapcsolatban élnek egy ideje.
2017. okt. 15. 04:21
 1/7 Heart of Darkness ***** válasza:

Kétlem, hogy csak külső alapján választott párral működne egy hosszú kapcsolat de lehet, hogy tévedek. A legtöbb ember elsősorban belső és másodsorban külső alapján választ, vagy legalábbis ez lenne a normális.


24F, Heteroszexuális.

2017. okt. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külső + Belső = Egy Kerek Egész
2017. okt. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak belső!

Üdv, Hasfelmetsző Jack.

2017. okt. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akiket bugyival választottam, azok megfogtak külsőre, de kb annyit is értek számomra, pár hónap(2-3) és nagyon kiütköztek a különbségek.

Akit viszont a belső tulajdonsága alapján választottam, vele szép hosszú kapcsolatom volt. És nem adtam lejebb a külsővel szembeni elvárásokból, csak valahogy az illetőt tabuként kezeltem mint férfi, és nagyobb hangsúly volt az emberi oldalának megismerésén, az együttlét is sokkal jobb volt vele...

2017. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külső alapján veszem észre. Ezen lehet hisztizni, de én sem vagyok gondolatolvasó, és nincs röntgenszemem. A külső az első lépcsőfok, és ha tetszik minimálisan az illető, akkor kezdek el iránta érdeklődni. Nagyon kevés olyan eset volt, mikor nem így volt, és pl a baráti köröm egy jószövegű "semmilyen" pasija fogott meg, pedig eredetileg sem a tipikus szépfiúkra figyelek fel, de ő elég messze állt attól, ami az én elképzelésem. Legalábbis külsőre.


Amúgy nálam sok ember átmegy a külső elvárásokon. Van nyilván, akiért odáig vagyok, és van, akire inkább azt mondom, hogy jó belsővel bőven találnék benne valami szexit, de mindkét esetben érdekel a másik első ránézésre is. Ez kb 10 emberből 7, ha a saját korosztályom veszem. Viszont ez nem jelenti azt, hogy nem rostálok ki a belső tulajdonságok miatt bárkit. Nálam ez rideg matek, és sajnálom, lehet valaki akármilyen szexi, ha nincs meg benne az, amit keresek, akkor simán el tudok ettől vonatkoztatni, és viszlát. Ha valaki hisztis, gyenge (lelkileg) vagy buta, főleg ha buta, akkor kössz, de nem kell. Ez úgy a maradék 7-ből 6-7. Emiatt marharitkán találok magamnak való párt, de nem zavar, ha mégis, abból általában minőségi, boldog kapcsolat szokott lenni. És az idő meg a tapasztalat engem igazol, eddig mindig megérte kivárni a megfelelő illetőt megelégedés helyett.:) Mondjuk én jól elvagyok egyedül évekig, szóval nekem ez nem okoz gondot.:)

2017. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút a belső.

Társkeresőn ismertem meg a férjem, így jól ki tudtam szűrni, hogy milyen ember, és nagyon jól összeillünk. Külsőleg se taszít, bár nagyon el van hízva, de mivel vicces, értelmes, érdekes, kedves ember, ezért vonzódom hozzá ennek ellenére is :) 8 éve vagyunk együtt.

A korábbi kapcsolataimban is a belső vonzott, kivéve egyet, ott alaposan bejátszott a külső is, de az nem is tartott sokáig, csak 2 hónapig.

2017. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65% külső 35% Belső.
2017. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!