Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volna értelme írni neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna értelme írni neki, vagy várjak a lehetőségre?

Figyelt kérdés

Néha szoktam kézi meccsre járni. Az egyik közel lévő város csapatában van egy számomra nagyon szimpatikus csaj. Szeretném megismerni, viszont nincs rá lehetőségem. Rákerestem facebookon és ott ki van írva neki, h egyedülálló. Onnan megtudtam, h nem abban a városban játszik, ahol lakik, hanem egy kb 30km-re lévő városban. Ahol még sosem jártam. Így semmi esélyem, h véletlen találkozzak vele pl a boltban, vagy bárhol.

Mennyire lenne ciki/fura/szokatlan/ vagy bármi, h írnék neki facen? Általában nem szeretik a nők az efféle közeledést. Más lehetőségem viszont nem nagyon van. Lenne értelme írni neki? Vagy így esélytelen a dolog? Várjak inkább hátha alakul valami lehetőségem?

A csajok hogy viszonyúlnak az ilyen facebookos ismerkedéshez?

Vagy esetleg csak bejelölni és gratulálni egy jó meccse után?

Köszönöm a segítséget/tippeket!

28F



2017. okt. 15. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki, hogy láttad egy meccsen és nagyon szimpatikusnak találtad, szeretnéd megismerni és volna-e kedve?

Ennyi, ezen nem hiszem, hogy furcsának találná.

Én azt nem szeretem, ha bejelölnek és azt írják, hogy szia mizu/milyen volt a napod/szep vagy cica....holott azt sem tudom, hogy ki az, meg miert cicaz le. Na mindegy, szerintem ha illedelmes vagy és tényleg odabiggyeszted azt is, hogy egyáltalán akar-e ő is ismerkedni, abból nem lehet gond.

2017. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van egy rossz élményem a facebookos ismerkedés terén. Így nagyon félek tőle, h hasonlóan rosszul sűlne el, így kellemetlen pillanatokat szerezve magamnak.

A kézi csapatból 2 személyt ismerek, így rosszul esne, ha visszautasítást vagy akár mint egyszer előfordult semmi reakciót nem kapok a levelemre.

A csapatból ismerem az edzőt, régen tanított, mára már csak köszönő viszony maradt meg. Illetve haveri, mármár baráti viszonyban vagyok az egyik utánpótlás edővel. Nem tudom, h mennyire ismerik egymást, de facen nem ismerősök a lánnyal. Mégis rosszul esne, ha visszajutna hozzá a próbálkozásom. A sráccal pedig nem nagyon beszéltem még a csajokról, párkapcsolatokról, és egyenlőre még nem is szeretnék. :)

2017. okt. 15. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok rossz élményem van, de igazából, ha jobban belegondolsz, mit veszítesz? Inkább azzal veszítesz, ha vársz a sült galambra lehet, hogy feleslegesen. Egyáltalán nem gáz, ha bepróbálkozol nem sikerül és kiderül. Miért lenne az? Egyébként én is ilyen voltam, de jó néhány koppanás után, belekerültem egy amolyan "leszarom" állapotba, nem stresszelek rá ilyen apróságokra és elkezdtek jönni a sikerek.
2017. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne facebookon kezd


próbálj meg személyesen találkozni vele akármilyen lehetetlen is.

Annak nagyobb sikere lehet.

2017. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Például kérsz tőle egy autógrammot és akkor rékezdesz..
2017. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!