Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak olyan emberek akiknek tényleg nem való a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Én az élet több területén elég sikeres vagyok, viszont párkapcsolatok terén eléggé sikertelenség jellemez.


A volt kapcsolataimban sajnos nem megfelelő lányokkal jöttem össze, elsőre nagyon negatív, utána nagyon tapasztalatlan és önző lányt fogtam ki.

Sokat kivettek belőlem. Néha elgondolkodom, hogy vajon megéri várni, esetleg keresni. Fókuszálhatok a sikereimre, mert a párkapcsolatok sajnos olyan lelkivilágba juttatnak sokszor, hogy a karrierem, hobbim és más sikereim sínylik meg.


Tudom van hova fejlődnöm, de hiába ha a partner nem tudja értékelni amit teszek érte. Mind2 exem belekényelmesedett a kapcsolatba, elvárások voltak bőven, viszont viszonzás már nem. Én hülye meg kitartottam mellettük és tettem azért, hogy jobb legyen a kapcsolat, amiről tudtam próbáltam tenni a javulásért.


Vajon megéri próbálkozni? Vagy inkább koncentráljak a sikereimre és ne hagyjak, hogy visszahúzzanak mások.

Céltudatos, pozitív vagyok, régen nagyon motivált is voltak, de ez most nagyon megcsappant sajnos.

Még úgy érzem van értelme várnom komoly kapcsolatra, viszont most nem sokat teszek érte, magamtól nem akarok megint beszívni egy olyan csajt, mint eddig és sajnos romló tendencia volt és ha folytatódik, akkor a következő még rosszabb lesz, ami már kb tényleg a legalja lehet.

Átlagos külső, átlagos belső, egy kedves rendes lányt akartam magamnak kifogni. Jó azért vannak elvárások, mert negatív meg erősen önbizalom hiányos, meg lelki beteg lány nem kellene még egyszer. Sajnos akikről tudom, hogy belsőre olyanok amilyet keresek vagy foglaltak, vagy rokonok, szóval még esélyest sem látok jelen pillanatban.


Szóval vannak olyan emberek akiknek tényleg nem való párkapcsolat?

Legyek karrierista? Ott azért rengeteg sikerem lehet, sőt ott eléggé felfele szárnyal minden, kompenzál az élet :D

24 évesen felépíthetem a karrieremet, csak akkor meg később hogyan szűröm ki a pénzéhes r1b1ket?


2017. okt. 16. 10:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek bőven,csak valaki képtelen belátni,hogy alkalmatlan erre.Előtted még sok lehetőség áll,szóval kár leírnod magad.Majd ha mindez negyven éves korodban is így lesz,akkor majd kijelentheted,hogy neked nem való ez az egész.
2017. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!