Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond velem (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem (és minden többi ilyen emberrel), akit ugyan megnéznek az utcán, de mégse jön össze neki párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok pozitív visszajelzést kapok külsőre-belsőre is. Persze, a buliban alap, hogy oda szoktak jönni, mert ittasak, de már nem egyszer kerestek utánam fellépésről/suliból is, hogy tetszettem nekik. Ha tömegközlekedésen vagyok, akkor is érzem, látom, hogy néznek a pasik, néha még akkor is, ha ott van mellettük a barátnőjük. A személyiségemmel kapcsolatban se kaptam negatív visszajelzéseket (persze én tudom, hogy mik a rossz tulajdonságaim, mert mint mindenkinek, nekem is vannak). Nyitott vagyok, érdeklődő, barátkozós, értelmes. De valahogy mégse jön össze nekem ez az ismerkedős dolog. Valami még sincs meg bennem, pedig jelenleg úgy érzem, nagyon örülnék egy komoly párkapcsolatnak. Sose akarnak többet, még akkor se, ha jól indul. Csak csalódás ér.


Hogy őszinte legyek, emiatt mostanában kicsit elbizonytalanodtam az önértékelésem kapcsán és nem igazán tudom, mi lehet a hiba vagy hol bukik el mindig a dolog. Nem szoktam rágörcsölni se, mert az elején mindig jól indul és sose gondolok arra, hogy mikor un meg/talál mást vagy ilyesmi.


Tudom, nem ismertek, nem tudtok személyre szabott véleményt se, de gondolom sokatokkal történt már ilyen, illetve a baráti körötökben is, ezért hátha tudtok valami tanácsot adni, esetleg saját tapasztalatot írni. Ha mégse, akkor lapozzatok tovább. :)


20/L vagyok


Alapvetően nem ismerkedés céljából tettem fel a kérdést. Ismerkedtem már neten, de nem igazán vonz ez a dolog. Persze ha valakit szimpatikusnak találok, visszaírok, de alapvetően tényleg a kérdésre összpontosítsatok légyszi!


Köszönöm :)


2017. okt. 13. 21:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, picit fáradt vagyok, nem igazán értem, hogy miért írtam bele a kérdésembe ezt az utcás hülyeséget. :D Hagyjátok figyelmen kívül. Valami olyasmire akartam célozni, hogy aki után azért megfordulnak vagy akit szimpinek találnak, ilyesmi
2017. okt. 13. 21:43
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert (elmondásod szerint) nem nézel ki rosszul. A mai férfiak többsége nem mer kezdeni jó nőkkel, mert alacsony az önbecsülésük.
2017. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván azért nincs senkid, mert lepattintasz mindenkit.
2017. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Engemet is sokan megbámulnak az utcán,bárhol, de amúgy nem nagyon jön össze párkapcsolat. Nem vagyok nagy társasági ember. :) Élőben a legtöbb pasi is félénkebb. Nyugi,majd összejön.


Szintén 20L

2017. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jaaj, azért nem vagy egy szépségkirálynő se, olyan átlagosnak mondanám magam inkább. Az a csinos, szép, de nem barbie stílusú.


Persze, volt hogy én utasítottam már vissza valakit, de azok általában tényleg olyanok voltak, akik nagyon nagyon nagyon nem jöttek be vagy külsőre vagy belsőre, vagy sehogy se. De alapvetően nyitott vagyok, nem szoktam külső alapján eldönteni, hogy van-e esélye vagy nincs, maximum akkor, ha látom, hogy rohadt igénytelen az illető. Akkor nincs gusztusom hozzá.

2017. okt. 13. 21:51
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ, viszont ha valaki "jó nő", akkor elsősorban szexuálisan lesz vonzó, abban a korban pedig főleg, amiben most te vagy.

Sokaknak elég, ha sikerül "döntésre vinni a dolgot" (de szépen fogalmaztam), mások pedig nem nagyon közelednek egy jó nőhöz, hiszen azt elvileg nem csak megszerezni nehéz, hanem megtartani is.

Az is lehet, hogy rossz helyen keresgélsz, nem a megfelelő srácok kapnak esélyt. Persze tudom, mindenkinek van egy elvárása, ez jogos is.

És végül az is lehet, hogy csak nem volt szerencséd...

2017. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
*nem vagyok
2017. okt. 13. 21:52
 8/18 anonim ***** válasza:
En ugy tapasztaltam, hogy ha egy lany jol nez ki es nem talal part, akkor nem is akar.
2017. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a hibád. Ezek a fiúk egyszerűen csak kalandozni akarnak, ahogy még nagyon-nagyon sok fiatal is teszi rajtuk kívül.


Hidd el, lesz majd, aki komolyat akar tőled. :) Viszont ehhez egy olyan ember kell, aki hosszútávú kapcsolatra vágyik, és nem a laza dolgokat keresi.


22/N

2017. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát most kezdtem az egyetemet, szóval eléggé intenzíven ismerkedtem bulikban, de ugyanakkor józanul is. Sőt, volt akivel több buliban is tök jól elvoltam (nem szex, csak végigdumáltuk a bulikat - meg csókolóztunk is), aztán józanul is minden jól ment, akkor is egymásra voltunk hangolódva, ÉS mégse jött össze. Pedig eléggé tetszett.


Rosszak ezek a kudarcélmények.

2017. okt. 13. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!