Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam? Jobban járok?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, magányos férfi. Soha nem volt kapxsolatom, kezedm úgy érezni, hogy már nem is lesz. Szomorú vagyok emiatt.

2017. okt. 16. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kösz a tippel, lekötelezel a segítőkészségeddel, de inkább passzolom ezt a remek lehetőséget. :)
2017. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Néha is úgy érzem, hogy bár én sem kezdtem volna kapcsolatot senkivel... Van, hogy az ember egyszerűen nem szerencsés.. Elég sok helyen jártam a világon, sok emberrel találkoztam, mégis olyat választottam társnak, akiben ismételten csak csalódtam.. Az, hogy valakinek tetszel, az nem azt jelenti, hogy boldog párkapcsolatban tudsz élni vele... Vagyunk egy páran, akiknek valamiért nem akar osszejönni.. :(

30/N

2017. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Éron91 ***** válasza:
Már javasoltam itt valakinek. Kezdj el célt kitűzni magad elé. Valószínűleg nem sportolsz,kezdj el valamit sportolni. Extrémsport,vagy küzdősport kicsit hasonlít a lányokkal való kezdeményezéshez. Mindegyik félelmetesnek tűnik,de gyakorlással jobbá válhatsz és ha eredményt érsz el boldogabb leszel. Mindkettő tanulható és a sport az egész életedre kihatással lehet. A lányokkal való problémádat emellett is gyakorolhatod, sokaknak a beszélgetésnél már problémájuk van. Azt szoktam javasolni hogy ismeretlen járókelőktől kérjenek segítséget,útbaigazítást. Természetesen főleg olyan lányoktól akitől randit is kérnél. Pár mondat,majd megköszönöd és ennyi. Nyilván ez nagyon kezdetleges,de ha alig beszélsz nőkkel akkor hidd el sokat tud ez a későbbiekben segíteni. Utána kell egy frappáns vicces randira invitálós duma+ a sporttól kapott fegyelem,jobb kiállás és magabiztosság és ezek be fognak érni. Gyakorolni kell és naponta több nőt elhívni randira. Nem feladni,tanulni a hibákból amiket elkövetsz és hidd el nem is kellenek ehez évek és azon fogsz gondolkozni miért nem kezdted el korábban. Ha bármi kérdésed van keress meg privátban,ha tudok segítek szivesen.
2017. dec. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos a külsőt íróknak nagyon igazuk van. Itt már sok fórumon többen írták, hogy minden nőknek ugyanaz a 2-3 jó pasi kell. És körülöttük zsonganak mint a legyek. Akár munkahely vagy buliban az mindegy hogy ki foglalt...

A többi átlag férfi akit otthon meg hanyagol a párjuk megkapja, hogy miért szakít vagy lép félre. Szánalmas a világ. Nem tagadom, hogy mi férfiak is szeretjük a szép nőket de mi sokkal praktikusabban gondolkodunk nincs ez az átlag nő nem jó és fürtökben lógunk effekt. Az a pár szerencsés pasi meg végigmegy mindegyiken. 2 ilyen ismerősöm van férfiba hiába ősbunkó mindig van csaja, csak dobják mindig hamar. A másik meg végigment az összes csajon munkahelyén és az utolsóval él most. Érte még 2 nő egymàsnak is esett a lépcsőházban. Vicc. Egy átlagos férfinak meg vért kell izzadni egy rendes kapcsolatért...

2017. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Sajnos a külsőt íróknak nagyon igazuk van. Itt már sok fórumon többen írták, hogy minden nőknek ugyanaz a 2-3 jó pasi kell."



ez így van !

2017. dec. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!