Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mekkora az esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az esély erre, hogy újra összefutok vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pécsre fogok majd költözni és az érdekel, hogy ha egy szórakozóhelyen bepróbálkozok egy lánynál és tegyük fel, hogy beégek mennyi az esély, hogy napok múlva szembe jön velem az utcán?

Csak mert Pestről költözök oda egy időre és parázok, hogy olyan kicsi a város, hogy ilyen problémáim lesznek.


2017. okt. 16. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Van Pécsen szórakozóhely?
2017. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha találkoztok még egyszer.

Volt olyan hogy lepatintott a lány és legközelebb ő köszönt oda mivel látta a kitartásomat és a lazaságomat hogy nem vagyok paragép így eljezdtünk flörtölni és összejöttünk plusz a haverom a barátnőjével.

2017. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: nem tudom, de 140 ezres város. Valami biztos van ott. Csak aggódok, hogy túl kevesen laknak ott és beégek. Mert Pesten ha valaki elküldött az életbe nem láttam többet.
2017. okt. 16. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért Pécs nem olyan kis város szerintem:) Ha 10-20 ezer fős városba mennél az már kemény dió lenne. De 140 ezres azért nem vészes.

Az esély..mindig megvan. De szerintem csajozz és ne foglalkozz azzal, hogy mi az esélye, hogy újra összefutsz vele.

2017. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem gáz módon próbálkozol, akkor az sem baj, ha véletlenül összefutsz vele.
2017. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozzon be ő :D
2017. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pécsen már NINCS szórakozóhely kb. semmi.


Kihalt városka lett jópár éve :(

2017. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl nagy, ha nem ugyanabba az egyetemi buliba nézel be hetente, akkor nagyon kicsi az esélye. Azért ez nem kicsi város. És vannak szórakozóhelyek, ahova lehet menni, hétköznap egyetemi bulik vannak bennük, hétvégente meg simák.
2017. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!