Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha egy huszas éveiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy huszas éveiben járó igazi, topkategóriás szexbomba azt mondaná, hogy még sosem volt barátja, hinnétek neki?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy ilyen típusú:


[link]


Vagy egy ilyen:


[link]


Létezhet ilyen vagy ahogy ezt kijelentené, rögtön a kandi kamerát keresnétek? Ha van ilyen, mi vezethet ehhez az állapothoz? A butaság? Az összeférhetetlenség? Esetleg az élet lányregényként való elképzelése, vagyis a túlzottan romantikus személyiség? Szerintetek?



2017. okt. 18. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az első linken lévő nők elég rondák, de a hot brunettek ott vannak nagyon. Ha a huszas évei elején van, előfordulhat, bár a szép és értelmes nők nagyon kapósak. Lehet, hogy nagyon buta, sok ilyen van.
2017. okt. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

6:


Vagy inkább neki nem kellettek olyan pasik, akik tartós kapcsolatot akartak volna vele

2017. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Simán elhinném neki. De most komolyan, miért lenne olyan meglepő? Elképesztően csinos és szép így minden ujjára akármikor kaphat egy magas, izmos, nagyfarkú érzéki szépfiút, ugyanakkor ha a személyisége olyan, hogy képtelen valaki mellett elköteleződni és pusztán az élvezetek hajszolásával (állandó alkalmi szex álompasikkal) képes megelégedni, akkor minek kötne kompromisszumot egyvalaki mellett. Ha pedig alapból gazdag és sikeres, akkor meg aztán főleg nem szorul rá, hogy egy gazdag pasi pénzéért jöjjön össze vele és gold diggerként feszítsen pali Porsche-jében, mikor ő maga is megteheti. Ha én is ilyen top3 kaliberű lettem volna (pasi vagyok, de akár csajként is), akkor 25-30 éves koromig én sem maradnék meg egyvalaki mellett, hanem élvezném a szexet, amíg csak tudom. Komolyabb kapcsolat vagy akár családalapítás meg ráérne 30 felett, amikor már jól kitomboltam volna magam. A kapcsolat nem egyenlő a szüzességgel kedves kérdező.
2017. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!