Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális 30-40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális 30-40 éves férfiakkal ismerkedni? (Nem kérek itt megkereséseket. )

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, szerintem most kivételesen a zárójeles megjegyzésnek van kiemelt jelentősége, ugyanis a válasz: itt :D
2017. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Akkor egy hely máris kilőve. Van még olyan hely ahol nem akarsz ismerkedni, de közben mégis ismerkedni akarsz?

Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket. Egyébként megsúgom, bárhol lehet.

2017. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen, igen! Én nő vagyok, és inkább ismerkednék itt (ha ismerkedni szeretnék), mint esetleg egy társkeresőn. Már ha kérdésként merül fel Benned a "hol?"
2017. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

hát b+ vegyél akkor egy tucat macskát inkább

félreértés ne essék, nem vagyok 30-40 közötti férfi, de miért fájna az neked ha esetleg valaki itt írna rád? ja hogy aki az oldalt látogatja az nem "normális"? te is csak idekeveredtél valahogy, nem?

2017. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Aki normális az általában már foglat.

A maradék meg nem akar kapcsolatot v borzalmas ember.

2017. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2017. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez a leginkabb töled függ.

30-tol mar sok idöt vesz ki a munka, az egeszseges eletmod es a szabadidö. Ilyenkor mar valogatosabbak vagyunk, hogy kire szanunk idöt.


Szemely szerint elhatarolodok attol, hogy munkam soran ismerkedjek. Igy, magambol kiindulva legnagyobb eselyed, ha ugyanoda jarsz edzeni, szabadidödben sokat motorozol (vagy jarz talalkozokra) vagy a különbözö kavezokban, ahova szoktam jarni... Hazudnek, ha azt mondanam, hogy nem a külsö az, ami elöször feltünik. Es valoszinüleg te is azert nem itt varod a megkereseseket. Messze nem azt tartom a legfontosabbnak, de ez az alapja, ami miatt erdekelnek a belsö ertekek, a szenvedely, közös erdeklödes, hasonlo humor stb is.

2017. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Munkahelyen
2017. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Mátra, Sástó. Onnan elindulsz gyalog Abasár felé. Út közben, a szőlőtőkékről, leakaszthatsz pár 30-40 éves férfit.
2017. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sehol!
2017. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!