Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, aki annyira szeret itt lógni, hogy még az éjszakai órákban is rendszeresen gyakorizik?

Figyelt kérdés
El tudom képzelni, hogy vannak itt olyan fanatikusok, akik bevállalják, hogy inkább kevesebbet alszanak és fáradtabban mennek másnap melózni, de a GYK-s aktivitáson nem eshet csorba...

2017. okt. 20. 08:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Nincs
2017. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Én sokat lógok a Gyakorin, de éjszaka csak akkor ha nem tudok aludni.
2017. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem a gyakori miatt nem alszom ejjel, hanem ha nem tudok aludni, akkor gyakorizom mobilrol is az agyban. Habar olyankor mar nem sokat es ejfel utan nincs is sok uj kerdes.
2017. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
En, de ez miert szexualis kategoria??
2017. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 Ez igaz, ritkábban is lehet kérdést feltenni, de attól az éjfél előtt feltett kérdések alatti "fórumok" még pörögnek.
2017. okt. 20. 09:17
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem talán ez a legnépszerűbb kategória, így érthető, hogy egyesekből már függőséget is kiválthat. Tulajdonképpen a kérdésem is konkrétan erre a kategóriára irányult, ezért ebben tettem fel a kérdést is.
2017. okt. 20. 09:20
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
5# Ha szamomra unalmas kerdesekrol van szo, sokra nem megyek, nyilvan nem kovetem az osszes feltett kerdest, csak ami erdekes :D
2017. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Jelen:) Hajnali 8-9 körül bekapcsolom a gépet, egyik sarokban gyk, másikban film, harmadikban játék, negyedikben kalandozok sok helyen. Kb, éjfél után, 2-3 óra körül kapcsolom ki a gépet. A gyk, az nekem, inkább szórakoztató.

Kérdést, még nem írtam ki. Amit nem tudok elsőre megoldani, idegenek, pár mondat alapján, biztos, hogy nem tudják:)

2017. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

nem szeretek itt lógni annyira :D

de este beszélgetek sokszor, vagy épp dolgozom, esetleg itt levelezem, de nem az idióták miatt vagyok itt :D

2017. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

Nem, már nem. Még suttyó korszakomban voltam itt sokat, igaz egész éjjel sosem, mert az alvást (meg előtte a maszturbálást) jobban szeretem, mint a gyakoris csörtéket, éjjel meg kiemelkedően gyopár kérdések szoktak lenni, a férgek is akkor másznak elő a kövek alól és jönnek a szándékosan tahó nyelvezetű, sértő, provokatív vagy akár személyeskedő (erre is sokszor van példa éjjel, sajnos) kérdések ami valaki ellen irányul.


De már nappal sem vagyok itt olyan sokat, inkább igyekszem élni, itt pedig csak nézelődni és néha írni (akkor többet, mikor kétségbeesett vagy szomorú vagyok).

2017. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!