Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, aki annyira szeret itt lógni, hogy még az éjszakai órákban is rendszeresen gyakorizik?

Figyelt kérdés
El tudom képzelni, hogy vannak itt olyan fanatikusok, akik bevállalják, hogy inkább kevesebbet alszanak és fáradtabban mennek másnap melózni, de a GYK-s aktivitáson nem eshet csorba...

2017. okt. 20. 08:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Vannak különben akkor a kis "drágák" nem vennék észre a hasonló kérdéseket.
2017. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amikor hasmenéssel küszködök, akkor szoktam este választ írni a bugyuta kérdésekre, bár most nincsen este, de azért a tiedre is írok (elfogyott a széntabletta)!
2017. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Néha felnézek nap közben, este, hajnalban, hogy érkezett-e új válasz az általam megválaszoltakhoz, esetleg privát vagy írtak-e ki valami érdekeset az figyelt kategóriákba. De e miatt fenn maradni sose, egyébként is sokáig fenn szoktam lenni.
2017. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Gyakran benézek, ha dolgozom is, mert nyugis a munkám. Régebben jókat múlattam itt, de egy ideje nagyon színvonalon aluli minden. Már trollkodni sincs kedvem. 😁
2017. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mikeXxX ***** válasza:
0%
Mostanában gyakran fent vagyok itt de nem azért mert rá vagyok kattanva hanem mert valóban keveset alszok de ez most sok dolog miatt amik értek szerintem teljesen normális !
2017. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Max. éjfélig nyomom itt, nagyon ritkán később is, Számomra már ez is éjszakának számít. Van dolgom, feladatom, de nem vagyok jó alvó, másrészt feszkólevezetésnek vagy épp tanulni 1-2 dolog is jó a GYK.
2017. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja, en meg valaszolgatok :) meg csak most fekszem le lassan
2017. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Simán, ugyanis nem dolgozok, pénzt nagyon könnyű a mai világban legálisan is szerezni, és a tendenciákat tekintve ez nem is fog változni, és mivel a pénzen kivül magánéletben egy csőd vagyok így jobb híján éjjel is fellesek ide.
2017. okt. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!