Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányok miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok miért csak az olyan hapsikkal jönnek össze akik tervezik vagy esetleg már kint is élnek külföldön?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a lányok többsége csak azt tekinti férfinek, ideális partnernek aki tervezi, hogy ki megy külföldre vagy volt már kint vagy már kint is van. Inkább bele mennek távkapcsolatba meg abba, hogy hónapokig csak videochaten látják egymást, de helyi fiú nem kell Nekik. Ez miért jó?


Én 23 éves srác vagyok, örököltem házat, földet, 2 autóm van (igaz csak régi Suzukik, de mind2 jó műszaki állapotú), tervezgetem, hogy újítgatom a házat, ha lesz társam, övé lenne az egyik autó. Nekem nincs olyan tervem, hogy ki menjek külföldre, mert ez az én hazám illetve nincs kint egy ismerősöm se, minek kockáztassam meg a vagyonomat, hogy ha esetleg kint nem találnék munkát? Mert hát ugye az 1. fizuig ott kint élni is kell, ami 3x annyiba van, egy kisebb vagyon kell és mi garantálja, hogy sikerem lesz? És ahogyan láttam azért kint is kellenek ismerősök sőt méginkább, hogy külföldiként munkát kaphass...


Viszont így elég reménytelen a társkeresés, mert a lányok elvárják, hogy a pasinak hosszú távú tervei legyenek, de az enyémek nem számítanak a szemükben terveknek csak az ha szerepel benne külföld...


23/F



2017. okt. 20. 22:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
És amit 2nővel tapasztaltál,azt ráhúzod az összes nőre? Nem minden nő akar külföldre menni.
2017. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%

Azért,mert nem akarnak úgy járni,hogy 3 év GYES után,ami önmagában másra se elég,csak hogy éhen dögöljön,kirakják az utcára gyerekkel a nyakában.Na meg úgy egyáltalán nem akarnak kiszolgáltatott lenni a saját hazájában.

Őszintén szólva én se akarok.

Sőt,azt se akarom,hogy a gyerekembe 14-15 éves kora után csak xarni járjon a lélek és semmi életcélja ne legyen,hála a magyar oktatásnak.

A kedvesemnek is elmondtam,hogy diploma után nem akarok Orbanisztánban maradni,amit el is fogadott és teljes mellszélességgel támogat.<3

2017. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jóisten gyere le... 😂
2017. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Ha jartal mar volna az orszaghataron kivul, tudnad, hogy kint sokkal tartalmasabb eletet lehet elni napi szinten. (Igen, en eltem kulfoldon, nem csak nyaralgatni voltam.) Minden sokkal jobb es fejlettebb tolunk nyugatabbra. Ezert alap, hogy a parom legalabb raveheto legyen a koltozesre, legkesobb a gyerekvallalas elott, mert en ebben a nogyulolo, soviniszta orszagban nem leszek szulo, azt biztos.
2017. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Nem lettem attól vonzóbb egy lány szemében sem, hogy jelenleg Bécsben tanulok és dolgozom. Nem ezen fog múlni, ha visszatértem Pestre, úgyhogy kár ezen aggódnod :D


23F

2017. okt. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Lehet barátnőd!

Ne aggódj és fel a fejjel!


Még nagyon fiatal vagy,bárkinek bármikor lehet társa!

Sok sikert kisfiú ! 30N

2017. okt. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Mert ambícióik vannak.

Az meg,hogy van két tragacsod azt ne is említsd nekik mert kiröhögnek két Swift kb. darabja 100e kettõ 200k,kenheted a hajadra a Suzukidat,soha többet kényelmetlen szervó nélküli xarok.


Az a lényeg mit tudsz felmutatni,hogy ez külföldön vagy itthon teljesen mindegy.


De egy senior mérnök külföldi lehetôséggel sokkal jobb parti és piacképesebb.


Ez van,kint piacképes diplomàval milliomos leszel,hozzàteszem piacképes végzettséggel.

2017. okt. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez pont fordítva van.
2017. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lusta vagyok idelinkelni neked vagy 600 kérdést, hogy aki külföldön dolgozik magyar férfiként annak már sosem lesz barátnője mert nincsenek kint egyedülálló magyar lányok, AZ ITTHONIAK MEG NEM AKARNAK VELÜK ISMERKEDNI MERT NEM AKARNAK TÁVKAPCSOLATOT VAGY KIKÖLTÖZNI KÜLFÖLDRE.


Az, hogy a veled ismerkedő két lány inkább mással jött össze, ezer okból lehet, a másik pasi lehet sokkal humorosabb, férfiasabb stb, nem biztos, hogy csak a külföldi lét volt olyan vonzó. Ha te szőke vagy és 5 kiválasztottad is barna hajúakkal jön össze helyetted, akkor levonod a következtetést, hogy a nők csak a barna hajat szeretik? lol

2017. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi van, az "a nők csak magas/gazdag/kigyúrt/börtönviselt/bunkó pasikkal jönnek össze" után itt az újabb sztereotípia? :D
2017. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!