Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy sor mentális problémával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sor mentális problémával megtalálom én is a társam?

Figyelt kérdés
Az gond még ezen kívül, hogy sajnos különcnek születtem. Mindenki más olyan könnyen megtalálja a társát, és szemmel láthatóan boldogok. Én nem tudom elképzelni magam egy huszonéves lánnyal, mert túl infantilisek, pénzorientáltak, és a külsőségekre mennek. Jó, ez mondjuk sok harmincasról is elmondható, de ott már van erős jellemű, nem felszínes nő.
2017. okt. 21. 08:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak az a bibi, hogy ők meg óvodásnak tartanak. És még erre jönnek a toronybeli bajok...
2017. okt. 21. 08:14
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Majd csak találsz valakit aki olyan elcseszett mint te és még magadat is megleped olyan önbizalmat ad :o
2017. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:)
2017. okt. 21. 08:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha kezelés alatt állsz, akkor miért ne. Viszont a legjólelkűbb, legszerelmesebb nő sem fog évekig várni rá, hogy a "toronybeli bajok" elmúljanak maguktól.
2017. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem állok kezelés alatt. Ingyenes agyturkász letojja a fejem, a fizetősre meg nincs pénzem.
2017. okt. 21. 09:20
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Jó, akkor foglaljuk össze:


Csóró vagy, különc és dilis, mégis válogatsz.

"Én nem tudom elképzelni magam egy huszonéves lánnyal, mert túl infantilisek, pénzorientáltak, és a külsőségekre mennek"


Akkor nincs más, érd be a két dolgos kezeddel!

2017. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké.
2017. okt. 21. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Senki nem SZÜLETIK különcnek, ilyen nincs.


2. Ha neked kell egyedül befizetni a számlákat, az élelmiszereidet meg minden mást, akkor neked is számítani fog a pénz.


3. Amíg nem vagy rendben önmagaddal, nem tudsz jól működő, egészséges párkapcsolatot kialakítani senkivel, tehát előbb tedd rendbe magad, és utána kezdj társat keresni.

2017. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általánosítasz.


Megtalálod, de neki is lesz egy sor, és kemény tanulásokon mentek majd át.


Ha 20 évesként nem tudsz befűzni egy sima 30+os nőt, akkor tényleg ovis vagy.

2017. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Azért a nők között kevés az (bár elvétve akad), aki 15-18-20 év korkülönbséggel keres pasit magának. Egy 20 éves fiú és egy 35-38 éves nő között, különösen mivel a nők korábban érnek, hatalmas a különbség. Mintha a fiával hemperegne.

2017. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!