Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellett így elterjednie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett így elterjednie annak, hogy csinos nők férfiassá teszik magukat edzéssel? Csajok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz tendencia szerintem az, hogy rengeteg csinos, vékony, pihe-puha, vonzó nő férfias, gyerek kihordására alkalmatlan testet formál magának.


Ilyesmikre gondolok:

[link]

[link]


Miért lett ez ekkora divat? Lányok/nők, miért érzitek jobban magatokat attól, hogy inkább férfira hasonlítotok, mint nőre?

A fővárosban élek, itt már nagyon rossz a helyzet, esetleg vidéken még több puha, nőies lányt lehet találni?


2017. okt. 21. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ezek még bőven nem a férfias kategóriába tartoznak.
2017. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez messze nem férfias és gyerek kihordásra alkalmatlan.
2017. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 AchromaticSmarties ***** válasza:
74%

"puha, nőies lány"


Micsoda eufemizmus az elhízott nőkre. :DD

2017. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ne tevesszen meg, hogy egyre tobb ferfi nez ki ugy mint egy tinilany. A kepeken teljesen normalis lanyok vannak, a ferfiassag fogalmaval van problemad.
2017. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezek még tényleg nem a keletnémet olimpikonok, de ja, tényleg divat lett valamiért. Pedig egyik lány eredetiével sincs baj, csinosak úgy is. Ismerek egy ilyet. Nagyobb a karja kerülete, mint nekem, mindene kidolgozottabb, mégis én cseréltem a bojlerét, mert "nem tudja leszedni/feltenni" :D.

31/f

2017. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha neked ezek a lányok férfiakra hasonlítanak, akkor nagyon fura elképzelésed van a férfiakról.


Ha szerinted alig találsz nem edző lányt, akkor szintén nagyon el vagy tévedve.


Tehát a hiba a te készülékedben van.

2017. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Normális vagy, ember? Ez hol férfias?

Mert, ha mondjuk ilyet linkeltél volna be [link] akkor egyet is értenék veled, de így?

Ez csak egy vékony csaj, aki sportol.


Akkor szerinted, az összes sportoló nőink, mind férfiasak?

2017. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Te nem vagy normális, ez hol férfias. Ja és ilyet, h "gyerek kihordásra alkalmatlan"... Légyszi ne terjessz faxságokat.

Vannak még puha csajok, keress olyat.

2017. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es válaszolóval értek egyet én is ilyesmi képekre számítottam :D


És a 4. válaszoló viszont jól írja, attól még, hogy a mai "férfiak" sűrűn van, hogy még úgy sem néznek ki, mint a képeken lévő nők attól még ők nagyon is nőiesek..

2017. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ezek a gusztustalanok, nem azok akiket te linkeltél. A tieid -főleg az első linken- kifejezetten csinosak


[link]

2017. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!