Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasított el a csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasított el a csaj a magasságom miatt?

Figyelt kérdés
23 vagyok 170 cm és néhány napja ismerkedtem egy 157 centi körüli csajjal. Hosszasan beszélgettünk és még mielőtt lett volna lehetőségem elhívni egy elegáns vacsorára, spontán bevágta a következő szöveget: "Szeretném leszögezni, hogy nagyon jófej és kedves srác vagy, de én nem szeretnék veled semmilyen komolyabb kapcsolatot. Ezt csak azért említem, mert úgy érzem a beszélgetésünk átlépett egy bizonyos pontot. Nekem a magasabb srácok jönnek be és remélem nem haragszol, hogy ezt így elmondtam." Szinte belém ivódott ez a szöveg, ami nem meglepő, hiszen elég ritkán van lehetőségem idáig eljutni az ismerkedős szakaszban és amúgy is olyan egyedi "kiscsajos" hangja volt, hogy mostanáig a fülemben visszhangzik ez a szöveg. Viszont nem értettem ezen problémáját, hiszen így is van köztünk 15 cm különbség (mindig is az alacsony csajoknál próbálkoztam), másrészt itt a gyk-n is többször írták nekem, hogy a 170 cm nem vészes, mert az átlagmagasság, legalábbis az átlag alja. Most komolyan mit kell még megtennem, hogy egy átlagos csaj igent mondjon nekem egy szimpla meginvitálásra? Amit én kezdeményeztem és azzal még csak több esélyem sem lett volna a szexre vagy komolyabb kapcsolatra. Komolyan, miért van az, hogy ennyire sikertelen vagyok, mikor arcra nem nézek ki rosszul?

2017. okt. 22. 14:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
10-es, hogy nem hiszed el, hogy a lánynak a magassággal van a problémája, csak mert NEKED nincs problémád vele.
2017. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%

#11


Ha valójában a magassággal lett volna problémája, akkor már az első pár alkalomkor leépítette volna a srácot, főleg már akkor, mikor megtudta, hogy milyen magas, és nem húzta volna az idejét, hogy majd egyszer csak beböfögi, hogy jaj, bocsi, mégse, mert túl alacsony vagy számomra.

Ne már, ez annyira gáz.


Pl. számomra alapelvárás, hogy a pasi ne dohányozzon. Ha megtudom, akkor azonnal szakítok vele és nem húzom az idejét. Ennyi.

2017. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor kell azt mondani, hogy te is így érzel, hiszen neked a szép lányok jönnek be.
2017. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13 :D esetleg az, hogy ő is így érez, mert neki a vékony lányok jönnek be. :D
2017. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha ez rendszeresen előfordul vagy ennyire sikertelen vagy, akkor lehet nem a külsőddel hanem a stílusoddal van a baj, amit ismerkedéskor előadsz. Nem tudom hány éves vagy milyen stílusú a lány, de pl én is behúztam volna fiatalon (19-22) a kéziféket, ha a srác egyből "elegáns vacsorára" akar vinni.
2017. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15: Miért, akkor inkább a KFC-be kellett volna vinnem csirkét zabálni? Nem a bécsi operabálba akartam elhívni csak egy korrekt helyre, amelyre mondjuk esélyem sem volt, mivel ahogy írtam még ez előtt lekoptatott. 23 vagyok és amúgy sportosan elegáns. Szóval nem gondolom, hogy a stílusommal lenne a baj.
2017. okt. 22. 15:53
 17/21 anonim ***** válasza:

Stílus alatt ismerkedési stílust értettem (kommunikációs képességek..stb)..


Nem csak az elegáns étterem és a KFC létezik.. Pl séta, kávézó..stb..

2017. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

1) teljesen őszinte és fair volt veled, nem hülyített, ráadásul még időben tisztázta a helyzetet - ezt értékeld!


2 neki nem a te magasságoddal van a problémája, hanem a sajátjából eredő kumplexusával, amit nála sokkal magasabb férfival tud kompenzálni. Észrevehető, hogy sokszor az alacsony lányoknak van igényük 180-190 centi körüli pasikra, mert ahogy ezt egy korábbi hozzászóló is említette szükségük van a biztonságérzetre (igazából illuziójára, de ez más téma). A 13 centi különbség bőven elegendő lenne még magassarkú mellett is. Neki nem az kell, hogy nála magasab legyél, hanem más pasiknál is nagyobb legyél. Ezzel szemben egy magasabb 165-170 centis lánynak nincs ilyen problémája, nincs szüksége ilyen "mankóra", sőt sokuk azt szereti ha csak kicsivel magasabb a férfi vagy kb egymagasak.

2017. okt. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egy 170 centis nőnél kb CSAK kicsivel magasabb férfiak vannak. Ha alacsonyabb vagy, tudsz magasabbat választani.


Ez nem komplexus, ez szerencse. Nőknél nincsenek komplexusok a magasság miatt.

2017. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19,ezeket gondold át újra


"Egy 170 centis nőnél kb CSAK kicsivel magasabb férfiak vannak"


Egy 190 centis férfi 20 centivel magasabb. Éppen annyival, mint egy 160 centis nő és 180 centis pasi esetében. Nyilván kevesebb a 190 centis, mint a 180 centis normális eloszláat feltételezve, de az amit írtál, hogy 170 centis nőbél CSAK kicsivel magasabb férfi van az teljesen abszurd és nem igaz állítás - azt jelentené, hogy nincs 175 centinél magasabb férfi - mégegyszer, ez teljesen abszurd


Dehogy nem lehet komokexusa, ugyanúgy nem a nemtől függ ahogy egy férfinak is lehet komplexusa pl a súlya miatt.

(Egyébként itt olvastam, hogy egy "csak" 158 centis lány arról panaszkodott, hogy az alacsonysága miatt a pasik nem veszik komolyan - nyilván, mint a kérdező esetében ott sem a magasság a probléma)

2017. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!