Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasított el a csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasított el a csaj a magasságom miatt?

Figyelt kérdés
23 vagyok 170 cm és néhány napja ismerkedtem egy 157 centi körüli csajjal. Hosszasan beszélgettünk és még mielőtt lett volna lehetőségem elhívni egy elegáns vacsorára, spontán bevágta a következő szöveget: "Szeretném leszögezni, hogy nagyon jófej és kedves srác vagy, de én nem szeretnék veled semmilyen komolyabb kapcsolatot. Ezt csak azért említem, mert úgy érzem a beszélgetésünk átlépett egy bizonyos pontot. Nekem a magasabb srácok jönnek be és remélem nem haragszol, hogy ezt így elmondtam." Szinte belém ivódott ez a szöveg, ami nem meglepő, hiszen elég ritkán van lehetőségem idáig eljutni az ismerkedős szakaszban és amúgy is olyan egyedi "kiscsajos" hangja volt, hogy mostanáig a fülemben visszhangzik ez a szöveg. Viszont nem értettem ezen problémáját, hiszen így is van köztünk 15 cm különbség (mindig is az alacsony csajoknál próbálkoztam), másrészt itt a gyk-n is többször írták nekem, hogy a 170 cm nem vészes, mert az átlagmagasság, legalábbis az átlag alja. Most komolyan mit kell még megtennem, hogy egy átlagos csaj igent mondjon nekem egy szimpla meginvitálásra? Amit én kezdeményeztem és azzal még csak több esélyem sem lett volna a szexre vagy komolyabb kapcsolatra. Komolyan, miért van az, hogy ennyire sikertelen vagyok, mikor arcra nem nézek ki rosszul?

2017. okt. 22. 14:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

De az, hogy nem veszik komolyan, tök más. Az nem komplexus, hanem tapasztalat.


Azt mondom, hogy ez nem olyan létező, általános dolog, mint a pasiknál a magasság vagy a kicsi farok. De azokat sem akarják kompenzálni nagy nőkkel.


Ezt nem értem, mert tiszta hülyeség. Ha nekem magas a barátom, nem leszek magasabb. Nem hordok képet róla magamnál, vagy életnagyságú bábut. Az én komplexusaimnak ez semmit nem segít.


Ugyanígy ha valaki kövér, akkor sovány vagy kövér emberekhez vonzódik CSAK AZÉRT, mert ő kövér? És ha lefogy?

2017. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!