Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egyáltalán nem kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egyáltalán nem kezdeményeznétek egy ilyen fiúnál? 19/F

Figyelt kérdés
Igazság szerint nem merem megtenni az első lépést. Nagyon visszahúzódó,csendes és sajnos a szavak embere sem vagyok és mivel még soha sem beszélgettem a lányokkal így ezen a téren semmilyen tapasztalatom sincsen,hogy hogyan is kell ismerkedni. Egyszerűen annyira bamba vagyok a nőkhöz,hogy észre sem veszem ha tegyük fel szimpatikus lennék valakinek ( rám még soha sem mosolygott senki sem, ha egy lánnyal összepillantottunk akkor utána rögtön elkapta a tekintetét ). Azzal viszont tisztában vagyok,hogy nem várhatom el azt egy lánytól,hogy Ő kezdeményezzen nálam mert ennek nagyon kicsi az esélye. Így sajnos el kell fogadnom,hogy nekem soha sem lesz senkim sem.

2017. okt. 23. 21:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
56%
Én nagyon nem vagyok az a kezdeményezős lány, főleg azért, mert mostanában a környezetemben nagyon sok nyomulós lány van és nem szeretnék olyan lenni mint ők. Ráadásul nem bírom jól a visszautasítást. És most pont tetszik egy srác, aki hasonló lehet mint te, leszámítva, hogy ő beszél azért lányokkal, és van is lány barátja. De tudom, nem kezdeményezne akkor sem ha viszonzott lenne a tetszés, így totál meg vagyok lőve vele. De még egy visszafogott pasi is előbb kezdeményez szerintem, mint egy lány, aki nem olyan típus, hisz ott vannak még bennünk ez az ódivatúság, ha lehet így nevezni. Tehát nem hiszem, hogy jó ötlet várnod, inkább szedd össze minden bátorságod és kezdeményezz te, ha bármi csöppnyi esélyt is látsz arra, hogy egy lány kedvel.
2017. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%
Soha. Nekem ferfi kell. Ha kisfiu, akkor inkabb szulok egyet...
2017. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

De nyuszifül hiába kezdeményezünk, ha egy épkézláb mondatot nem tudsz hozzánk szólni utána... :/

Nem a kezdeményezéssel van a baj, hanem hogy aki ennyire visszahúzódó, és ennyire rossz a kommunikációs képessége azzal nem nagyon lehet kapcsolatot kialakítani, egy randin meg megint csak elég gáz.

2017. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Lányok egyáltalán nem kezdeményeznek semmilyen fiúnál.

Amúgy ez a baj hogy így állsz hozzá, lényegében így próbálkozni se érdemes mert saját magadat koptatod le azzal hogy úgy mennél oda a csajhoz hogy látja rajtad ezt a bocs hogy élek mentalitást.

Ha meg valamilyen csoda folyamán mégis kezdeményeznének nálad akkor is egyből arra gondolnál hogy biztos szívatás áldozata vagy ezért abból se lenne semmi.

2017. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%
De most oszinten, nem szegyellned ha egy nonek kellene beprobalkozni nalad? Par eve en is orultem volna ha nem nekem kell lepni de most mar eleg szanalmasnak tartanam ha ugy jonnek ossze valakivel hogy meg kezdemenyezni is neki kell
2017. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
Ne törődj bele, tegyél érte, veszteni valód nincs! Én hiszek benned, hajrá! Amúgy lehet, hogy valaki pont az ilyen szégyellős pasikra bukik, próbáld meg, nem baj, ha belepirulsz, ha te is tetszel a lánynak, akkor talán picit tudja oldani a hangulatot, drukkolok neked, mindent bele! Hidd el te is magadról, hogy méltó vagy rá, hogy legyen párkapcsolatod! Mert méltó vagy, ha más az , akkor te is!
2017. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ezt a fajta félelmedet mindenképp meg kell próbálnod legyőzni. Mitől félsz igazán, a visszautasítástól ? Ha nem próbálkozol ha nem lépsz akkor valóban nagyon kevés az esély arra hogy barátnőd legyen. Lehet bután hangzik de ebben is kell egy kis rutint szerezned , és ez csak úgy megy ha oda mész lányokhoz és megszólítod őket. Haladj lépésenként , pl. gyakorlás és bátorság gyűjtésképpen akár az utcán is megszólíthatsz egy lányt kérj segítséget utbaigazítást. Nem fognak hűlyének nézni csak segítséget kérsz ehhez is kell batorság. Idegen annál jobb nem ismer nem valószínű hogy még találkoztok , nem kell félned . Vannak az életben sokkal nehezebb és félelmetesebb dolgok mint a lányok megszólítása. Sok esetben a lányok is úgyan úgy izgulnak azt érzik amit te , döntsd el mit szeretnél , változtatni vagy pedig egyedül lenni. Gondolom változtatni akkor ne add fel és ne légy ennyire negatív az ismerkedéssel kapcsolatos "tudnivalókat" pedig te is el sajátíthatod fiatal vagy nagyon semmiről nem vagy lekésve. Keresgélj az interneten a témában , vannak könyvek is sok lehetőség adott arra hogy tájékozódj csak meg kell találnod nem pedig bánkódni hogy neked nem megy. Hajrá próbálj tenni az ügy érdekében. :)
2017. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát :)


"De nyuszifül hiába kezdeményezünk, ha egy épkézláb mondatot nem tudsz hozzánk szólni utána... :/ " Sajnos ez így van :(


Tudom,hogy azzal vesztem a legtöbbet ha meg sem próbálom de nekem akkor sem megy. Egyszerűen nem tudok a nőkkel beszélgetni. Meg persze nem is veszem észre ha tegyük fel valakinek szimpatikus lennék mert szó szerint a lányok keresztülnéznek rajtam.


"Ha meg valamilyen csoda folyamán mégis kezdeményeznének nálad akkor is egyből arra gondolnál hogy biztos szívatás áldozata vagy ezért abból se lenne semmi." Sajnos a csodákban nem hiszek :), így van rögtön z jutna az eszembe,hogy csak szórakozik velem.


"Én hiszek benned, hajrá!" Köszönöm szépen de én nem hiszek magamban.

2017. okt. 23. 22:06
 19/28 A kérdező kommentje:

" Mitől félsz igazán, a visszautasítástól ? " Így van a visszautasítástól félek. Mert ha vissza utasítanának én azt egy kudarcnak könyvelném el és ahogyan ismerem saját magamat a továbbiakban meg sem próbálnék ismerkedni senkivel sem. Megvárnám azt,hogy a lány jöjjön oda hozzám mert én nem tenném meg az első lépést. De erre hiába is akarnék várni.


"Haladj lépésenként , pl. gyakorlás és bátorság gyűjtésképpen akár az utcán is megszólíthatsz egy lányt kérj segítséget utbaigazítást. " Már próbáltam és meg sem tudtam szólalni. És inkább szégyenemben gyorsan el is sétáltam :(

2017. okt. 23. 22:09
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mondhatni, szerencséd van:) Az a nő, aki lát benned valamit, megmozgatod, kezdeményezni fog. Minden alkalmat meg fog ragadni a kapcsolat felvételre. Az, aki ezt megteszi, akar téged és nem egy macsó, igazi férfi ideált akar. Én, akár hány lánnyal léptem kapcsolatba, mindig rossz vége lett. Jött egy lány, aki mondjuk úgy, mindent bevetett, hogy legyen kapcsolat, ő lett az igazi párom:)
2017. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!