Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egyáltalán nem kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egyáltalán nem kezdeményeznétek egy ilyen fiúnál? 19/F

Figyelt kérdés
Igazság szerint nem merem megtenni az első lépést. Nagyon visszahúzódó,csendes és sajnos a szavak embere sem vagyok és mivel még soha sem beszélgettem a lányokkal így ezen a téren semmilyen tapasztalatom sincsen,hogy hogyan is kell ismerkedni. Egyszerűen annyira bamba vagyok a nőkhöz,hogy észre sem veszem ha tegyük fel szimpatikus lennék valakinek ( rám még soha sem mosolygott senki sem, ha egy lánnyal összepillantottunk akkor utána rögtön elkapta a tekintetét ). Azzal viszont tisztában vagyok,hogy nem várhatom el azt egy lánytól,hogy Ő kezdeményezzen nálam mert ennek nagyon kicsi az esélye. Így sajnos el kell fogadnom,hogy nekem soha sem lesz senkim sem.

2017. okt. 23. 21:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
12%
Elveszel a többi 738271717 ugyanilyen kisfiúcska között.
2017. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszaitokat :).


# 20/21: A probléma viszont ott kezdődik,hogy ha kezdeményezne is nálam egy lány a bambaságomnak köszönhetően akkor sem venném észre. És rögtön az jutna az eszembe,hogy csak szórakozni akar velem. Arra meg sajnos hiába várok,hogy egy lány kezdeményezzen nálam. Szomorú de el kell fogadnom azt,hogy nekem soha sem lesz párkapcsolatom.


# 21/21: "Elveszel a többi 738271717 ugyanilyen kisfiúcska között." --> Sajnálatos módon ez így van :(.

2017. okt. 25. 15:37
 23/28 anonim ***** válasza:
22.: akkor tulajdonképpen mit vártál ettől a kérdéstől?
2017. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam. De tudtam,hogy arra én hiába várok,hogy a lány kezdeményezzen nálam.
2017. okt. 25. 16:04
 25/28 anonim válasza:
Vegyel erot a felemeden es mkndenoke less :) 19/L
2017. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Inkább a könnyebb utat választom és beletörődöm az egészbe.
2017. okt. 27. 14:14
 27/28 anonim ***** válasza:
Aki nem kezdeményez, az nem tekinti magát egyengrangúnak.
2017. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Minek is kezdeményezek ha úgysem érdeklek senkit sem. Meg persze nincs is értelme. Ha mindenki levegőnek néz akkor felesleges.
2017. okt. 27. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!